تناسب اندام در 30 روز

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 321262

یکی از برنامه های کاربردی برای کاهش وزن Lose Weight in 30 Days است. برنامه ای که در کنار رژیم غذایی مخصوص و ارایه برنامه ورزشی در 30 روز به کاربرانش کمک میکند تا به تناسب اندام مد نظر خود برسند.

ایران آنلاین / یک ماه و چند هفته بیشتر به پایان سال 96 باقی نمانده است. در این مدت بسیاری از ما سعی میکنیم تمام برنامه ریزیهایی که از ابتدای سال قول انجام آن را به خود داده ایم را عملی کنیم. تاکنون حتما برخی از این قول ها را انجام داده ایم و برخی دیگه را مشمول گذر زمان کرده ایم.  قطعا یکی از برنامه هایی که بیشتر مردم در این روزها و با توجه به شروع سال جدید دنبال میکنند کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام مناسبی است که در ذهن دارند. راههای گوناگونی برای کاهش یا افزایش وزن وجود دارد که قطعا یکی از این راه ها رفتن به باشگاه است. اما قطعا در این روزهای شلوغ همه فرصت رفتن به باشگاه را نخواهند داشت. بنابراین تنها راهی که باقی میماند برنامه ریزی برای انجام ورزش در خانه است. در کنار این ورزش هم اگر برنامه رژیمی مناسبی در نظر بگیرید قطعا زودتر به نتیجه دلخواه خود میرسید. گرفتن رژیم غذایی که به سلامتی شما هم ضربه نزند نیازمند راه و روش اصولی است. به کمک برخی اپلیکیشن های مخصوص در این زمینه میتوانید در کنار ورزش رژیم  دقیقی را هم شروع کنید. یکی از برنامه های کاربردی در این زمینه Lose Weight in 30 Days است. برنامه ای که در کنار رژیم غذایی مخصوص و ارایه برنامه ورزشی در 30 روز به کاربرانش کمک میکند تا به تناسب اندام مد نظر خود برسند.

در واقع این برنامه یک راهنمای خوب  و کاربردی است تا ضمن بدست آوردن سلامتی و کاهش وزن به یک بدن آیده آل دست پیدا کنید. این نرم افزار دارای برنامه تمرینی از سه سطح، مبتدی تا حرفه ای، شامل دست، تمرینات شکمی و پا برای کمک به کاهش وزن و شکل دادن به بدن شما است. با استفاده از انیمیشن ها و راهنمایی های ویدئویی، می توانید اطمینان حاصل کنید که در طول هر تمرین از فرم مناسب استفاده کرده اید و اشتباهی در انجام حرکتها انجام نداده اید. با این برنامه به هیچ تجهیزات ورزشی نیاز ندارید و حتی نیاز ندارید برای گرفتن یک رژیم غذایی مناسب هزینه های زیادی را پرداخت کنید. بدون شک اگر آموزش و تمرین های این اپلیکیشن را در یک ماه به صورت کامل و درست انجام دهید میتوانید به تناسب اندام خود تا یک ماه باقی مانده به سال جدید برسید. این اپلیکیشن به صورت رایگان در اختیار کاربران سیستم عامل اندروید و ios قرار گرفته است.

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.