اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

خسروی‌وفا: چهار سال اخیر در تاریخ پارالمپیک ایران ماندگار شد

خسروی‌وفا: چهار سال اخیر در تاریخ پارالمپیک ایران ماندگار شد

رئیس کمیته ملی پارالمپیک از اقدامات و نتایج این کمیته در چهار سال اخیر تمجید کرد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، یکصد و پنجاه و سومین نشست هیئت رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک صبح امروز برگزار شد.

این نشست با حضور محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته، مسعود اشرفی، دبیرکل و اعضای هیئت رئیسه و اجرایی در محل کمیته ملی پارالمپیک برپا شد.

خسروی‌وفا در نشست صبح امروز با قدردانی و تقدیر از تلاش‌های اعضای هیئت رئیسه و اجرایی کمیته در چهار سال گذشته گفت: دوره چهار ساله‌ای که پشت سر گذاشتیم دوره‌ای است که در تاریخ پارالمپیک ماندگار است.

وی اظهار داشت: ثبت 24 مهر ماه به عنوان روز ملی پارالمپیک، تصویب قانون انتزاع کمیته ملی پارالمپیک از کمیته ملی المپیک که در تاریخ 10 شهریور ماه 95 در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید و ابلاغ قانون انتزاع که از سوی ریاست محترم جمهور اعلام شد از یادمان‌های تاریخی کمیته ملی پارالمپیک است.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک افزود: ورزشکاران پارالمپیکی نیز در این دوره درخشان بودند. کسب جایگاه چهارم آسیا در مسابقات پاراآسیایی اینچئون، مقام پانزدهم مسابقات پارالمپیک ریو و نایب قهرمانی جوانان در بازی‌های پاراآسیایی جوانان امارات از موفقیت‌های برجسته ورزشکاران پارالمپیکی ما در این دوره چهار ساله بود.

نشست صبح امروز هیئت رئیسه با گزارش مسعود اشرفی دبیرکل از فعالیت‌های یک ماه اخیر کمیته ملی پارالمپیک آغاز شد. در جلسه صبح امروز همه اعضای هیئت رئیسه و اجرایی حضور داشتند.

بخش دیگر جلسه هیئت رئیسه و اجرایی کمیته با گزارش شهرام منکرسی مشاور در امور برنامه ریزی و نظارت کمیته ملی پارالمپیک دنبال شد که وی ضمن اعلام فعالیت‌های شورای تدوین و شورای راهبردی کمیته روند طراحی و تدوین برنامه استراتژیک 5 سال آینده را برای اعضا تشریح کرد. منکرسی با بیان این نکته افزود: در حال حاضر چشم انداز، بیانیه، ماموریت‌ها، ارزش‌های محوری، نقاط ضعف و قوت ترسیم شده است و در مراحل پر اهمیت طراحی و تدوین استراتژی پنج ساله کمیته ملی پارالمپیک قرار داریم.

کپی