اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸
محسن هاشمی

اعتراضات کف خیابانی راه درست انتقاد نیست

اعتراضات کف خیابانی راه درست انتقاد نیست

نحوه بیان انتقادات و مطالبات باید به شیوه قانونی و در چارچوب رعایت قانون باشد نه به صورت هیجانی، تحت تاثیر برخی دروغگویی‌ها در فضای مجازی قرار نگیریم

ایران آنلاین /رییس شورای شهر تهران گفت: اعتراضات کف خیابانی راه درست انتقاد نیست.

محسن هاشمی رفسنجانی در سی و چهارمین جلسه شورای شهر تهران بیان داشت:حق اعتراض قابل قبول است اما نحوه بیان انتقادات و مطالبات باید به شیوه قانونی و در چهارچوب رعایت قانون باشد.

وی افزود: اعتراضات کف خیابانی هیجانی و غیرقانونی راه درست نیست چراکه این انتقادات در اندک فریادهای تندروها محو می‌شود.

رییس شورای شهر تهران گفت: پیگیری مطالبات به صورت مدنی و خارج از خشونت مناسب‌ترین روش است.باید قبول کرد که فشارهای اقتصادی و تبعیض طبقاتی وجود دارد که باید به آنها سر و سامان داد.

وی با بیان اینکه در موقعیت هوشیاری ملی قرار داریم، تاکید کرد: ما اعضای شورا توصیه می‌کنیم که از فضای هیجانی پرهیز کنید چراکه باید ملتی واحد بمانیم تا از گزند دشمنان در امان باشیم.

هاشمی گفت: نحوه بیان انتقادات و مطالبات باید به شیوه قانونی و در چارچوب رعایت قانون باشد نه به صورت هیجانی، تحت تاثیر برخی دروغگویی‌ها در فضای مجازی قرار نگیریم.

وی افزود: باید قبول کرد که فشارهای اقتصادی و تبعیض طبقاتی وجود دارد و صدای مردم باید توسط سه قوه و نهادهای حاکمیتی شنیده شود.

رییس شورای شهر تهران بیان داشت: پیگیری مطالبات به صورت مدنی مناسب‌ترین روش است و با اعتراضات کف خیابانی، تنها اموال عمومی آسیب می‌بیند و فضا امنیتی می‌شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.