اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

تا اربعین سال آینده مسیر ایلام تا مهران بزرگراه می‌شود

تا اربعین سال آینده مسیر ایلام تا مهران بزرگراه می‌شود

سرپرست معاونت عمرانی استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: در تلاش هستیم تا اربعین سال آینده کل محور ایلام به مهران به بزرگراه تبدیل شود.

ایران آنلاین /  سید کمالدین میرجعفریان سرپرست معاونت عمرانی استانداری اظهار داشت: در اربعین امسال بیش از 30 کیلومتر از محور ایلام به مهران به صورت چهار خطه زیر بار ترافیک رفته است و این مهم نقش بزرگی در روان بودن ترافیک این محور دارد.

وی در ادامه افزود: از سال گذشته تاکنون تلاش مدیریت ارشد استان، توسعه راه‌های منتهی به مرز مهران جهت چهار خطه شدن و تبدیل به بزرگراه بوده است.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری بیان کرد: حاصل تلاش مدیران راه و شهرسازی ایلام زیر بار ترافیک رفتن بیش از 30 کیلومتر از محور ایلام به مهران حذف پیچ‌ها و نقاط پر حادثه و گره‌های ترافیکی این محور بوده است.

میرجعفریان عنوان کرد: اصلاح 5 کیلومتر از محور ملکشاهی به مهران که به عنوان مسیر دوم نقش مهمی در تفکیک ترافیک دارد نیز از تلاش‌های مجموعه تلاشگران مدیریت استان است.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: زیر بار ترافیک رفتن پل روگذر ارغوان و اتصال کنارگذر شرقی ایلام به پل روگذر میدان قرآن، چهار خطه شدن خروجی ایلام تا روستای مهدی آباد، احداث کنارگذر جنوب شرقی مهران، احداث ترمینال برکت و تکمیل بزرگراه مهران به مرز سبب شدای ترافیکی منتهی به مرز مهران تا حدود زیادی برطرف شود./ باشگاه خبرنگاران

کپی