اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

انتقاد رئال مادرید درباره لغو احتمالی بازی با خیرونا

انتقاد رئال مادرید درباره لغو احتمالی بازی با خیرونا

شب گذشته اوندا سرو ادعا کرد که ممکن است به سبب اعلام استقلال احتمالی کاتالونیا بازی روز یکشنبه رئال برابر خیرونا لغو شود.

ایران آنلاین /  کارلوس پوجدمان، نخست وزیر ایالت خودمختار کاتالونیا روز گذشته در پارلمان این ایالت هرگونه برگزاری انتخابات زودرس را رد کرد و به این ترتیب با مخالفت و سرپیچی از خواسته دولت اسپانیا بر ابهامات موجود افزود.

دولت اسپانیا به پوجدمان گفته بود که اگر انتخابات  در پارلمان کاتالونیا را اعلام نکند، از اصل 155 قانون اساسی استفاده کرده و خودمختاری را از کاتالونیا خواهد گرفت. منابع خبری گزارش داده اند که ممکن است امروز پوجدمان در کاتالونیا اعلام استقلال کند که در این صورت فضای ملتهبی بر کاتالونیا حاکم خواهد شد و این مساله، برگزاری بازی بین رئال و خیرونا را با تردیدهایی جدی مواجه خواهد کرد.مارکا امروز به نقل از مدیریت باشگاه رئال گزارش داد که رئال بدون توجه به شایعات، تنها به برگزاری بازی با خیرونا فکر می کند و هیچگونه نگرانی از بابت مسائل امنیتی ندارد. باشگاه رئال مادرید از این حیث آسوده خاطر است و اعتقاد دارد که باید به فوتبال به دور از مسائل سیاسی نگاه کرد.

برای لغو بازی روز یکشنبه نظر نهایی را پلیس امنیتی کاتالونیا خواهد داد. این احتمال هم وجود دارد که مثل بازی ماه گذشته بارسا و لاس پالماس، دیدار رئال و خیرونا هم بدون تماشاگر برگزار شود./ ورزش سه 

  انتقاد رئال مادرید به احتمال لغو بازی با خیرونا

انتقاد رئال مادرید به احتمال لغو بازی با خیرونا

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.