مدافع سابق استقلال می‌گوید که مدت‌ها است که به کمیته انضباطی شکایت کرده است اما نمی‌تواند پولش را دریافت کند.

ایران آنلاین /امین حاج‌محمدی گفت که اگر بازیکن خارجی بود تا حالا پول‌هایش را گرفته بود اما کمیته انضباطی کاری برای گرفتن مطالبات بازیکنان نمی‌کند.

وضعیت طلب‌ات از استقلال به کجا رسید؟

راستش را بخواهید دیگر دوست ندارم راجع به استقلال و اتفاقاتی که پیش آمد صحبتی انجام بدهم. تمام تمرکزم روی گسترش فولاد است تا بتوانم فصل فوق‌العاده‌ای با این تیم پشت سر بگذارم.

من یک میلیارد و 250 میلیون تومان از استقلال طلب دارم و هنوز که هنوز است موفق نشدم پولم را دریافت کنم. از این تیم شکایت کرده‌ام  و الان هم پیگیر شکایتم هستم. امیدوارم از این طریق بتوانم پولم را بگیرم.

چقدر از این طلب مربوط به سال اول است؟

سال اول 450 میلیون تومان از استقلال طلبکار هستم و برای سال دوم هم 800 میلیون تومان از این تیم طلبکار هستم و متاسفانه هنوز که هنوز است نتوانستم پولم را از باشگاه دریافت کنم در حالی که یک فصل و نیم در این تیم زحمت کشیدم و حقم است که پولم را بگیرم.

در این مدت مدیران استقلال صحبتی با تو در مورد مطالباتت انجام داده‌اند؟

نه هیچ صحبتی انجام نشده است و به همین دلیل من ناچار شدم به کمیته انضباطی شکایت کنم.

فکر می‌کنی کمیته انضباطی کمکی به تو برای گرفتن پولت می‌کند؟

تا این لحظه که هیچ اتفاقی نیفتاده است. اگر کمیته انضباطی کاری کرده بود قطعا تا الان پولم را گرفته بودم اما متاسفانه کمیته انضباطی هیچ کمکی به من نکرده است.

چرا بازیکنان ایرانی این حق را ندارند که به فیفا شکایت کنند تا پولشان را بگیرند؟

این یک قانون است و من از آن اطلاعی ندارم اما آنچه مسلم است ما بازیکنان ایرانی نمی‌توانیم پول‌هایمان را بگیرم در حالی که بازیکنان خارجی خیلی راحت به فیفا شکایت می‌کنند و مطالبات خود را می گیرند.

آیا برای پول‌هایی که از استقلال نگرفته‌ای مالیاتی هم داده‌ای؟

فعلا نه ولی باید به زودی مالیات سال گذشته‌ام را بدهم و طبیعی است که نمی‌توانم از زیر آن در بروم. اداره مالیات قرارداد فصل گذشته من را 2 میلیارد می‌داند در حالی که من هرچه می‌گویم این پول را دریافت نکرده‌ام آنها قبول نمی‌کنند./ ورزش سه 
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.