بازداشت شرکت کنندگان در جنایت خیابانی

حوادث /
شناسه خبر: 239760

شرکت کنندگان در نزاع دسته جمعی منجر به جرح و قتل در زنجان توسط پلیس این استان شناسایی و دستگیر شدند.

ایران آنلاین /سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان روز شنبه گفت : در این درگیری که روز چهارشنبه /28 تیر جاری/ با استفاده از سلاح شکاری و انواع سلاح سرد ازجمله چاقو و قمه، در روستا 'نکتو' شهرستان ایجرود از توابع استان زنجان اتفاق افتاد، عموی داماد کشته شد و چون نزاع به صورت تلفیقی بوده بنابراین علت تامه مرگ مشخص نیست.

وی اظهار کرد: تمام افراد شرکت کننده در این نزاع به عنوان متهم به قتل راهی زندان شده اند و دایی و پدر بزرگ عروس نیز جزو دستگیرشدگان هستند.
کارآگاه رحمتی افزود: یکی از دایی های عروس نیز که در این درگیری شرکت داشته از محل متواری شده است و پلیس در پی دستگیری این متهم فراری است که به زودی در دام قانون گرفتار خواهد شد.
وی تعداد دستگیرشدگان را قریب هشت نفر اعلام و تصریح کرد: داماد از این حادثه منجر به ضرب و جرح و قتل، جان سالم بدر برده است.
خواستگاری در روستای 'نکتو' از توابع بخش حلب شهرستان ایجرود در استان زنجان، به درگیری خونین و قتل منجر شد.
اعضاء 2 خانواده (دختر و پسر) بر سر موضوع خواستگاری با یکدیگر به تفاهم نرسیده و در نتیجه بر اثر درگیری، هفت تن مجروح و یک نفر نیز فوت شد.
برادر دختر به منظور طرفداری از خانواده، چند نفر را از استان مرکزی کشور اجیر کرد و با خود به روستا آورد و هر 2 طرف ماجرا با سلاح های سرد همچون قمه، چاقو، ساطور، چوب و چماق و سلاح شکاری به جان هم افتادند./ ایرنا 
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.