اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

مینی‌سریال «ایستاده در غبار» از تلویزیون پخش می شود

مینی‌سریال «ایستاده در غبار» از  تلویزیون پخش می شود

سریال «ایستاده در غبار» با محوریت زندگی جاویدالاثر احمد متوسلیان روی آنتن می‌رود.

ایران آنلاین /به گزارش روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، در این مینی سریال شش‌ قسمتی که هم‌زمان با سالگرد ربایش جاویدالاثر متوسلیان و همراهانش روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود، روایت سینمایی مستندگونه از کودکی «احمد» و زندگی‌اش در سال‌های انقلاب اسلامی و پس‌ از آن حضورش در دفاع مقدس و ربایش وی در بیروت پخش می‌شود.

این سریال بر اساس فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» ساخته‌ شده و بخش اعظمی از آن را تصاویر مربوط به فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» تشکیل می‌دهد.

مینی سریال «ایستاده در غبار» که در شش قسمت ۳۰ دقیقه‌ای تولید شده است، نسبت به نسخه سینمایی آن دقایقی بیشتری را به کودکی متوسلیان، درگیری‌های پاوه، حضور «احمد» در بیروت و ... اختصاص داده است.

مینی سریال «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی حبیب‌الله والی‌نژاد از جمعه (۹ تیرماه) از ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

فیلم سینمایی ایستاده در غبار محصول مرکز فیلم و سریال اوج، برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم، بهترین جلوه‌های ویژه میدانی و بصری و بهترین طراحی صحنه و لباس از جشنواره سی و چهارم فیلم فجر بوده که تحسین منتقدان را به دنبال داشته است.

کپی