اردوهای راهیان نور تابستانی آغاز می شود

اجتماعی /
شناسه خبر: 219687

مهدی علی اکبرزاده، مدیرکل فرهنگی، هنری، اردوگاه‌ها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: اردوهای راهیان نور تابستانی از 10 تیرماه آغاز و تا 20 شهریورماه ادامه می‌یابد.

ایران آنلاین / مهدی علی اکبرزاده، با بیان این که اردوی راهیان نور امسال از 10 مهرماه آغاز شد، اظهارکرد: تاکنون 3 مرحله از اردوهای راهیان نور در سراسر کشور برگزار شده است.

مدیرکل فرهنگی، هنری، اردوگاه ها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: مرحله اول اردوهای راهیان نور از 10 مهرتا امتحانات دی ماه، مرحله دوم از بهمن ماه تا تعطیلات عید نوروز و مرحله سوم بعد از تعطیلات عید نوروز تا یک هفته قبل برگزار شده است.

وی با تاکید بر اینکه اردوهای دانش آموزی از یک هفته قبل از امتحانات تا پایان امتحانات خرداد تعطیل می شود، بیان کرد: مرحله چهارم برگزاری اردوهای راهیان نورتابستانی از حدود 10 تیرماه آغاز و تا 20 شهریورماه ادامه می یابد.

علی اکبرزاده با بیان این که دانش آموزان دختر بیشتر از پسرها در اردوی راهیان نور شرکت داشته‌اند، تصریح کرد: طبق آمار ارسالی از استانها، حدود 500 هزار دانش آموزان به اردوهای راهیان نور اعزام شده‌اند./ ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.