سرمربی ذوب آهن را هیئت مدیره انتخاب می کند

ورزشی /
شناسه خبر: 219077

با اعلام مدیرعامل ذوب آهن تکلیف سرمربی این تیم تا هفته آینده مشخص می شود.

ایران آنلاین /سعید آذری در مورد ادامه فعالیت مجتبی حسینی گفت:  در جلسه روز گذشته هیأت مدیره مجتبی حسینی برنامه‌های خود را برای فصل آینده ارائه داد که پس از بررسی، هفته آینده برای ماندن یا نماندنش تصمیم‌گیری خواهیم کرد. هیأت مدیره باشگاه باید به یک جمع‌بندی نهایی برسد که آیا برنامه‌های ارائه شده از سوی حسینی عملیاتی است یا نه و اینکه این برنامه‌های پیشنهادی با بودجه باشگاه هم‌خوانی دارد یا ندارد.

او در مورد اینکه آیا خودش دوست دارد حسینی در ذوب آهن بماند یا نه هم گفت: من تابع تصمیمات هیأت مدیره هستم. مدیرعامل هم مسئول اجرای مصوبات و هم تابع تصمیمات هیأت مدیره است و در این زمینه هر تصمیمی بگیرند من تابع هستم و تصمیمات را اجرا می‌کنم.

مدیرعامل ذوب آهن در پاسخ به این سوال که آیا مثل گذشته هنوز حامی حسینی است یا نه هم گفت: تا پایان فصل که حسینی برنامه‌های خود را اجرا کرد، حامی او بودم. همیشه حامی مربیانی که زحمت می‌کشند بودم و هستم. هیأت مدیره باشگاه ذوب‌آهن هر فردی را که برای سرمربیگری تیم فوتبال انتخاب کند من تا آخرین لحظه از او حمایت می‌کنم.

آذری در مورد تصمیم مجتبی حسینی برای ماندن در ذوب آهن هم می گوید: این سوال را باید از خودش بپرسید. من به‌جای حسینی نمی‌توانم جواب دهم./فرتاک

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.