یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه برنامه ای برای سه برابر کردن یارانه ندارم ، تصریح کرد: برنامه ای برای سه برابر کردن یارانه ندارم.

ایران آنلاین / مصطفی میرسلیم در دانشگاه آزاد گفت: برنامه ای برای سه برابر کردن یارانه ندارم. اینقدر بی عقل نبستم که از این حرف ها بزنم. نمی خواهم عوام زده کار کنم دنبال گدایی رای هم نیستم.

وی ادامه داد: با افرادی که دست آلوده دارند نمی توان کشور را اداره کرد، ما الان چوب آلودگی و فساد را می خوریم ،ولی بخاطر آبروی نظام از آلودگی ها چیزی نمی گوییم. من با همه دولت‌ها کار کرده ام ولی فکر سیاسی خود را دارم.به دولت‌ها احترام گذاشته ام و با آنها همکاری کرده ام ولی اگر جایی لازم بوده از زبان حزب موتلفه انتقاد کرده ام.

میرسلیم تاکید کرد:اگر امروز حزب من را به صحنه آورده، به این دلیل است که کار از کار گذشته و ادامه وضع موجود یعنی تمدید بحران.

وی ادامه داد: نگاه دولت به آمریکاست و فقط آمریکا  را قبول دارد، دولت چرا با کشورهای همسایه مذاکره نمی کند؟ کسر شان شان می شود با مقامات افغانستان مذاکره کنند. نتیجه مذاکرات با غرب هم این شده که کشور بازار مصرف کالاهای خارجی شده است.

/ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.