اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید تئاترشهر

تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید تئاترشهر

پیمان شریعتی به عنوان مدیر جدید تئاترشهر با حضور مشاور اجرایی معاونت هنری و مدیر کل هنرهای نمایشی معرفی شد.

ایران آنلاین /به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، مراسم  تودیع و معارفه پریسا مقتدی و پیمان شریعتی رؤسای سابق و جدید مجموعه تئاتر شهر 12 مردادماه، با حضور مرتضی باقرنژاد ـ مشاور اجرایی معاونت امور هنری ـ ، مهدی شفیعی ـ مدیر کل هنرهای نمایشی ـ ، سعید اسدی ـ دبیرجشنواره بین‌المللی تئاتر فجر ـ ، داوود فتحعلی‌بیگی ـ‌ مدیر کانون تخصصی نمایش‌های آئینی سنتی ـ ، کیوان نخعی ـ مدیر روابط عمومی اداره کل و مدیران واحدهای مختلف مجموعه تئاترشهر برگزار شد.

در این مراسم مهدی شفیعی با تقدیر از تلاش‌ها و مدیریت پریسا مقتدی در زمان تصدی ریاست مجموعه تئاتر شهر گفت: تغییر مسئولیت‌ها به معنی جدا شدن یک فرد از مجموعه همکاران اداره کل نیست و حتماً در جایگاه دیگری حضور خانم مقتدی را در جمع همکاران خواهیم داشت.

وی با اشاره به تغییر شرایط تئاتر در اثر گسترش فضای تولید و اجرا تأکید کرد که مجموعه تئاتر شهر قطب تئاتر کشور است و انتظار می‌رود که همچون گذشته نقش مؤثر خود را به عنوان پایگاه اصلی تئاتر ایفا کند.

مدیر کل هنرهای نمایشی در این جلسه به بخش‌هایی از فعالیت‌های دوره مدیریت مقتدی در مجموعه تئاتر شهر اشاره کرد و همدلی و همراهی تمامی کارکنان مجموعه در مسیر تولید تا اجرای آثار نمایشی را یکی از نکات مورد توجه اداره کل در خصوص برنامه‌های پیش‌رو برشمرد.

او گفت: مجموعه تئاترشهر بیش از پیش باید نقش خود را به عنوان پایگاه اصلی تئاتر ایفا کند و این نیاز وجود دارد که تمامی کارکنان و مسئولان این مجموعه  نسبت به تمامی فرآیند تولید و اجرای یک اثر نمایشی احساس مسئولیت داشته باشند.

شفیعی در بخش دیگری از  این مراسم به سابقه فعالیت‌های هنری و مدیریتی پیمان شریعتی اشاره کرد و افزود: مدیریت این مجموعه نیاز به مدیر عملیاتی مشرف به تمام بخش‌های مجموعه دارد که پیمان شریعتی واجد این شرایط هست. او با حفظ سمت معاونت اداره کل به عنوان رئیس مجموعه تئاتر شهر انتخاب شده است و این پیوستگی می‌تواند به بسیاری از امور اداری سرعت بخشیده و تسهیل کننده باشد چرا که به عنوان معاون اداره کل در جریان تمامی مسائل مرتبط با مرکز هستند.

در ادامه این مراسم پریسا مقتدی از تمامی همکارانش در مجموعه تئاتر شهر تشکر کرد و ضمن مرور فعالیت‌های انجام شده در زمینه بازسازی و استمرار اجراها، برای پیمان شریعتی آرزوی موفقیت کرد.

داوود فتحعلی بیگی، سعید اسدی، پیمان شریعتی و جعفریان ـ مدیر روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر ـ  هم به طور جداگانه از زحمات پریسا مقتدی قدردانی کردند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.