ایران آنلاین
printlogo


اهدای تندیس شهید جهان‌آرا به نرگس کلباسی با حضور پرویز پرستویی

کد خبر: 520861تاریخ: 1398/9/12 13:11
اهدای تندیس شهید جهان‌آرا به نرگس کلباسی با حضور پرویز پرستویی
تندیس نمادین شهید جهان‌آرا با حضور پرویز پرستویی و رزمندگان دفاع مقدس به نرگس کلباسی اهدا شد.

گروهی از رزمندگان دوران دفاع مقدس به همت حبیب احمدزاده و همراهی پرویز پرستویی با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران؛ تندیس نمادین شهید جهان‌آرا را به نرگس کلباسی اهدا کردند.

"مکی یازع" جانباز و رزمنده آبادانی، "محمدرضا تقی‌پور" رزمنده و جانباز و مدیر موزه صلح تهران، "سیدصالح موسوی" رزمنده و جانباز قهرمان روزهای اول جنگ در خرمشهر و همسرش "بتول کازرونی" از امدادگران داوطلب روزهای اولیه خونین شهر در این مراسم حضور داشتند.

در این مراسم پرویز پرستویی و محمدرضا تقی‌پور از زحمات نرگس کلباسی برای ساخت و همکاری در تجهیز بیش از صد منزل در منطقه زلزده سرپل ذهاب بدون هیچ چشمداشت و پاداشی تشکر کردند.

"بتول کازرونی" همسر سیدصالح موسوی نیز با اهدای تندیس نمادین شهید جهان‌آرا به نرگس کلباسی گفت: جهان‌آرا فرمانده ما نبود بلکه محبوب و پدر تمام رزمندگان خرمشهری بود. او بود که در آن شب‌های تلخ اول جنگ خرمشهر و خیانت امثال بنی‌صدر با درد هر رزمنده می‌گریست. کار امروز شما را کمتر از کار بچه‌های مدافع خرمشهر در اوایل جنگ نمی‌دانیم که دست بر جای درستی گذاشته‌اید و آن هم آبادانی و شاد کردن دل‌های مردم بینوا در نقاط محروم است./ایلنا


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/520861.html