ایران آنلاین
printlogo


انصاری فرد: اگر پنالتی ما با ماشین سازی گل می شد الان دوم جدول بودیم

کد خبر: 513073تاریخ: 1398/8/12 15:41
انصاری فرد: اگر پنالتی ما با ماشین سازی گل می شد الان دوم جدول بودیم
مدیرعامل پرسپولیس گفت: وزیر ورزش دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را مکلف به پیگیری مستمر روزانه برای واگذاری دو باشگاه کرد.

محمد حسن انصاری فرد پس از پایان سیزدهمین جلسه کارشناسی و تصمیم‌گیری واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که پیش از ظهر امروز (یکشنبه) با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد گفت: مسعود سلطانی فر بسیار مصر است تا آخر اسفند ماه امسال این واگذاری اتفاق بیفتد و ما از عزم و اراده وزیر ورزش برای واگذاری استقلال و پرسپولیس بسیار خوشحالیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان قول هرگونه همکاری در مواردی که در روند واگذاری به این وزارتخانه مربوط است را به دو باشگاه داده و ما را هم مکلف کرد که با جلسات و پیگیری های روزانه موارد مربوط به خودمان را انجام دهیم که امیدواریم با این جدیت تا پایان سال شاهد واگذاری دو باشگاه به بخش خصوصی باشیم.

وی افزود: یکی از مهم ترین موارد برای واگذاری این است که تراز مالی دو باشگاه مثبت باشد. مهم ترین کاری که آقای وزیر هم دستور آن را به بخش حقوقی وزارت ورزش داد این بود که سند ورزشگاه درفشی فر برای پرسپولیس و ورزشگاه مرغوب کار برای استقلال زده شود. وقتی دارایی ها افزایش پیدا کند طبیعی است که تراز بالا می رود. از طرفی یکسری وظایف مهم از جمله تنظیم ترازنامه مالی هم به عهده ما است که باید هرچه سریعتر رفع کنیم.

می توانیم نمره خوبی به آقای کالدرون بدهیم 

انصاری فرد در خصوص وضعیت کنونی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: می توانیم نمره خوبی به آقای کالدرون بدهیم چون هنوز در کورس رقابت هستیم و اگر پنالتی ما با ماشین سازی گل می شد الان دوم جدول بودیم. تا نیم فصل امکان جابجایی بازیکنان را نداریم اما برای نیم فصل دوم مهاجمانی را شناسایی کردیم که با تشخیص کالدرون بهترین آنها را استخدام کنیم./ پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

بیشتر بخوانید:

فتحی: یک اراده بسیار جدی از سوی شخص وزیر برای واگذاری استقلال و پرسپولیس وجود دارد


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/513073.html