ایران آنلاین
printlogo


آخرین وضعیت برق اهواز پس از باران

کد خبر: 511635تاریخ: 1398/8/7 01:15
آخرین وضعیت برق اهواز پس از باران
مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز با اشاره به وقوع تندباد و بارش شدید باران، گفت: در حال حاضر در بسیاری از مناطق مشکل برق حل شده است و مناطقی که برق ندارند نیز پس از پایان تعمیرات تا ساعاتی دیگر برقدار خواهند شد.

حسن کریمی با اشاره به وقوع پدیده تندباد و بارش شدید باران در این شهرستان، اظهار کرد: با وقوع تندباد و بارش باران شدید در اهواز شاهد برخورد اجسامی از جمله شاخه‌های درختان با شبکه برق بودیم و این مساله باعث قطعی برق در برخی مناطق شهرستان اهواز شد.

وی افزود: بلافاصله پس از وقوع این حادثه نیروهای عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق پای کار آمدند و شبکه‌های آسیب دیده را تعمیر کردند و برق مناطقی که خاموشی داشتند، متصل شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز تصریح کرد: باوجود این اقدامات، مجددا شاهد وقوع تندباد و بارش شدید باران در اهواز بودیم و این مساله موجب بروز مشکلاتی از جمله سیم بریدگی، سقوط پایه‌های برق و ... شد.

کریمی ادامه داد: این اتفاقات باعث قطعی برق و خاموشی در برخی از مناطق اهواز شد اما نیروهای عملیاتی در حال انجام اقدامات و تعمیرات شبکه هستند.

وی ادامه داد: در حال حاضر در بسیاری از مناطق مشکل برق حل شده است و مناطقی که برق ندارند نیز پس از پایان تعمیرات تا ساعاتی دیگر برقدار خواهند شد./ ایسنا


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/511635.html