ایران آنلاین
printlogo


بیانیه «نفت مسجدسلیمان» در خصوص جدایی تارتار/ هیچ گونه حقی برای فسخ قرارداد ندارد

کد خبر: 507312تاریخ: 1398/7/17 15:36
بیانیه «نفت مسجدسلیمان» در خصوص جدایی تارتار/ هیچ گونه حقی برای فسخ قرارداد ندارد
باشگاه نفت مسجد سلیمان در رابطه با موضوع جدایی سرمربی این تیم بیانیه‌ای صادر کرد.

با توجه به صحبت‌های مهدی تارتار مبنی بر اعلام فسخ قرارداد یک طرفه با باشگاه نفت مسجد سلیمان، این باشگاه طی بیانیه‌ای این عمل سرمربی خود را کاملا غیر قانونی تشخیص داده و هر گونه تحریکی را از طرف باشگاه های دیگر برای جذب این سرمربی شامل حال شکایت به کمیته اخلاق دانسته است  در این بیانیه که از طرف باشگاه نفت مسجد سلیمان صادر شده آمده است:

«بنا بر اظهارات مهدی تارتار سرمربی وقت باشگاه نفت مسجد سلیمان در خصوص عدم برآورده شدن تعهدات مالی،  این باشگاه اعلام می دارد که آقای تارتار با باشگاه نفت مسجدسلیمان قرارداد به امضا رسانده است و طبق آن وی موظف است در تمرینات این تیم حضور پیدا کند.

در ادامه این بیانیه آمده است :«آقای تارتار در هنگام عقد قرارداد مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان دریافت داشته و مقرر شده است که تا تاریخ 5/27 بخشی دیگر از مبلغ قرارداد خود را دریافت کند که این باشگاه مشکلی از بابت این پرداختی ندارد و به این ترتیب  50 درصد از قرارداد او تامین خواهد شد و به همین خاطر ما هیچ گونه تعهد مالی دیگر به ایشان نخواهیم داشت. هچنین آقای تارتار خود بهتر می داند که هیچ گونه حقی برای فسخ قرارداد ندارد و هر گونه عقد قرارداد ایشان با هر تیمی دیگری غیر قانونی تلقی خواهد شد. ضمن آنکه باشگاه نفت مسجد سلیمان این اجازه را برای خود قایل می شود که از هر باشگاهی که با ایشان در تماس است و قصد تحریک و بستن قرارداد با تارتار را دارد به کمیته اخلاق شکایت کند و به هیچ وجه از حق خود نخواهد گذشت.

ما از ایشان که مربی با تجربه ای است می‌خواهیم با فراموش کردن این مسایل بر سر تمرینات برگردد و بیشتر از این به حاشیه ها دامن نزند.»

بیشتر بخوانید:

تارتار با نفت‌مسجدسلیمان فسخ کرد


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/507312.html