ایران آنلاین
printlogo


شیرى: مدیرعامل جواب تلفن را نمی دهد

کد خبر: 507278تاریخ: 1398/7/17 14:44
شیرى: مدیرعامل جواب تلفن را نمی دهد
بازیکن سابق پرسپولیس که به تازگی هدایت شهرداری فومن را عهده‌دار شده، بابت بی توجهی و ناهماهنگی شکل گرفته گلایه خود را مطرح می‌کند.

مهدی شیری سرمربی شهرداری فومن در خصوص وضعیت این تیم و عدم حضور در خرمشهر برای دیدار با اروند گفت: روز اول که با این تیم قرارداد بستیم همه چیز خوب بود اما پس از روز اول کارشکنی ها شروع شد و در اولین اقدام قراردادهای ما را ثبت نکردند و در دومین اقدام عجیب بدون اینکه با من سرمربی هماهنگی هایی را انجام دهند مدیرعامل باشگاه به شکل خودسرانه با تعدادی از بازیکنان قرارداد همکاری بست. بازیکنانی که من مدنظر داشتم به دلیل نواقص در مدارک شان با آنها قرارداد نبستند و نتوانستیم آنها را در کنار تیم داشته باشیم.

‎سرمربی شهرداری فومن در ادامه گفت: در دو هفته ابتدایی به دلیل مشکلات خانوادگی نتوانستم در کنار تیم باشم و از هفته سوم که در تمرینات حاضر شدم هیچ یک از بازیکنان بومی در تمرین حضور نیافتند البته فکر می‌کنم این موضوع نیز با هماهنگی مدیرعامل باشگاه بود. در هفته سوم روز بازی بازیکنان پس از یک هفته استراحت به ورزشگاه آمدند که در این هفته بازی خوبی نیز انجام دادیم و پس از بازی مجددا بازیکنان در تمرینات حاضر نشدند و جالب تر اینکه مدیرعامل باشگاه نیز جواب تلفن ما را نداد و موقعی که از ایشان درخواست کردیم تا زمین تمرین را اجاره کنند تا تیم تمرین کند به ما گفت که به من ربطی ندارد چرا که شهرداری به تعهداتی که داشته را انجام نداده و بدهی محمود شافعی را پرداخت نکرده است من نیز کاری انجام نمی دهم تا وضعیت تیم مشخص شود. فکر کنم شهردار نمی‌خواهد تیمداری کند و قید آن را زده است و ظلم بزرگی به جوانان فومن می‌کند چرا که تا بدین لحظه هیچ اقدامی را جهت جلب رضایت محمود شافعی انجام نداده است. با این وجود با شرایط نامشخص مالکیتی تیم و عدم پرداخت مطالبات بازیکنان با آنها صحبت کردم و در تمرینات حاضر شدند. در فومن سه مدعی برای مالکیت تیم شهرداری فومن وجود دارد اما تمام اختیارات و تصمیمات برعهده شهرداری فومن است که هیچ کاری را انجام نمی‌دهد.

 نارضایتی از بلاتکلیفی 

وی با نارضایتی از بلاتکلیفی شکل گرفته گفت: از مدیرعامل باشگاه درخواست کردیم تا برای بازی با اروند بلیت پرواز و هتل برای اقامت رزرو کند اما اعلام کرد که برای انجام این بازی در خرمشهر حضور نخواهیم یافت. نمی‌دانم دلیل ممانعت فدراسیون از صدور کارت بازی بازیکنان شهرداری فومن چیست؟ تمام تیم های لیگ برتری، یکی و دویی در کمیته انضباطی پرونده دارند و به بازیکنان و کادرفنی سابق خود بدهکار هستند اما کارت بازی بازیکنان شان به راحتی صادر می‌شود اما تنها تیم ما است که جلوی بازی بازیکنانش گرفته می‌شود./ ورزش سه


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/507278.html