ایران آنلاین
printlogo


خطر مرگ ازبیخ گوش دختر 6 ساله گذشت

کد خبر: 501497تاریخ: 1398/6/26 15:20
خطر مرگ ازبیخ گوش دختر 6 ساله گذشت
آتش نشانان کودک ۶ ساله‌ای را که در آتش سوزی واحد مسکونی در بزرگراه نواب، گرفتار شده بود، نجات دادند.

 معاون منطقه ۵ عملیات سازمان آتش نشانی گفت:ساعت ۹:۴۸ صبح امروز سه‌شنبه کودک ۶ ساله‌ای که در آتش‌سوزی واحد مسکونی در بزرگراه نواب، خیابان مرتضوی، کوچه سلحشوری گرفتار شده بود، نجات یافت.علی جبارزاده معاون منطقه ۵ عملیات سازمان آتش نشانی گفت: هنگام رسیدن آتش نشانان به محل حادثه دود و آتش زیادی از طبقه چهارم یک ساختمان چهار طبقه دو واحدی خارج می‌شد و شعله‌های آتش در حال سرایت به واحد مجاور و راه پله بود.

نجات معجزه‌آسای دختر 6ساله در آتش‌سوزی در بزرگراه نواب

وی در ادامه افزود: آتش نشانان پس از تجهیز خود به دستگاه تنفسی و قطع برق و بستن شیر اصلی گاز این ساختمان پس از باز کردن درب واحد مسکونی پس از جستجو در این منزل ۶۰ متری کودک ۶ ساله‌ای را یافته و بلافاصله به بیرون منتقل کردند و به سرعت تحویل عوامل اورژانس دادند.

معاون منطقه ۵ تصریح کرد: آتش نشانان به سرعت با بکارگیری یک رشته لوله آبدهی به مقابله با این آتش سوزی پرداختند و در مدت زمان کوتاهی آتش را خاموش و از سرایت آن به دیگر نقاط ساختمان جلوگیری کردند.

وی افزود: پس از مهار آتش، نیرو‌های عملیات با فن فشار مثبت قوی (دمنده هوا)، دود‌های جمع شده در داخل این واحد مسکونی را تخلیه کرده و در پایان پس از ارائه دستورات ایمنی به مدیر ساختمان به ماموریت خود پایان دادند.
علت این آتش سوزی توسط کارشناسان منطقه در دست بررسی است./ میزان

 


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/501497.html