ایران آنلاین
printlogo


اولین تصاویر از تیراندازی در کالیفرنیا

کد خبر: 490395تاریخ: 1398/5/7 10:47
اولین تصاویر از تیراندازی در کالیفرنیا
پلیس آمریکا اعلام کرد بر اثر تیراندازی در جشنواره مواد غذایی در ایالت کالیفرنیا, سه نفر کشته دوازده نفر زخمی شدند

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی العالم, تلاش پلیس آمریکا برای یافتن عامل یا عوامل تیراندازی کالیفرنیا ادامه دارد، به گفته یکی از شاهدان عینی، عامل تیراندازی فردی سفیدپوست بود.
مقام محلی منطقه گیلروی در کالیفرنیا گفت در تیراندازی صورت گرفته در نمایشگاه مواد غذایی، دستکم سه تن کشته و حدود 12 تن هم زخمی شدند.
این مقام محلی هنگام مصاحبه درباره این موضوع اطمینان نداشت که کشته شدگان از بین 12 تن افراد زخمی هستند یا افزون بر 12 زخمی، 3 تن کشته شدند.
پلیس آمریکا در حال جستجوی عامل تیراندازی است. هنوز مشخص نیست که عامل تیراندازی بازداشت شده است یا خیر. اما ادامه فعالیت پلیس برای یافتن عامل تیراندازی نشان می دهد که وی همچنان آزاد است.
برخی گزارش ها به ویژه در شبکه های اجتماعی حاکی از آن است که بیش از یک تن، در این تیراندازی دست داشتند.
یکی از شاهدان عینی این تیراندازی گفت عامل تیراندازی فردی سفید پوست و حدودا سی ساله بود. در صورتی که این اطلاعات تایید شود، می توان گفت که قضیه، به حوادث تروریستی داخلی آمریکا مرتبط است؛ به طوری که معمولا برخی افراد وابسته به گروه های نژادپرستی افراط گرا یا افرادی که دچار اختلالات عقلانی هستند، این گونه تیراندازی ها را انجام می دهند.

پلیس آمریکا اعلام کرد بر اثر تیراندازی در جشنواره مواد غذایی در ایالت کالیفرنیا, چندین نفر کشته شدند.

نیرو‌های امنیتی آمریکا یک مظنون به تیراندازی در ایالت کالیفرنیای این کشور را بازداشت کردند. 


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/490395.html