ایران آنلاین
printlogo


دومین نسخه بتا "آی او اس 13" در راه است

کد خبر: 485744تاریخ: 1398/4/19 03:35
دومین نسخه بتا "آی او اس 13" در راه است
اپل دومین نسخه بتا iOS 13 و iPadOS را برای افرادی که نسخه پیشین بتا را دریافت کرده اند به زودی فعال خواهد کرد. در واقع اگر پیش از این نخستین نسخه بتا عمومی را درآیفون یا آیپد خود اجرا کرده اید، این انتشار به زودی به عنوان یک به روز رسانی نرم افزاری جدید به شما اعطا می شود.

 اگر نسخه جدید را دریافت نکردید و مایل بودید این نسخه را به شکل دستی فعال کنید، کافیست به تنظیمات> درباره> به روزرسانی نرم افزار بروید.

 

بسیاری از افراد مایلند تا رونمایی نسخه اصلی صبر کنند و از فعالسازی نسخه بتا خودداری می کنند. اما اگر مایلید بدانید می توانید از نسخه بتا استفاده کنید یا خیر، سری به سایت اپل زده و برنامه بتا ویژه دستگاه خود را دریافت کنید. به خاطر داشته باشید که برخی از اشکالات اجتناب ناپذیر محسوب می شوند، بنابراین باز هم صبر کردن تا رونمایی نسخه اصلی را می توان برترین رفتار کاربران اپل دانست.

البته نسخه بتای جدید با رفع اشکالاتی هم همراه است، برای مثال اصلاح "فیس تایم" که از هفته گذشته در برخی نسخه های بتا گزارش شده است و به این ترتیب شما میتوانید از برخی از فیلترهای خودکار نیز استفاده کنید. علاوه بر این، در iOS 13 جدید مسائل امنیتی نیز بیش از گذشته رعایت می شود./انتخاب


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/485744.html