ایران آنلاین | اخبار ایران و جهان | Iran Online
printlogo


حسینی: خیلی‌ها با هم یار شدند تا به پرسپولیس ضربه بزنند/ خصوصی‌سازی سرخابی ها امکان ندارد

کد خبر: 471798تاریخ: 1398/2/29 00:37
حسینی: خیلی‌ها با هم یار شدند تا به پرسپولیس ضربه بزنند/ خصوصی‌سازی سرخابی ها امکان ندارد
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعضی‌ها حرف‌هایی در خصوص پرسپولیس زدند که در حد و اندازه‌های آن نبودند، اما ما کار بزرگی انجام دادیم و قهرمان شدیم.

سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص قهرمانی این تیم در لیگ برتر، گفت: از همه هواداران تشکر می‌کنم که در این مدت از ما حمایت کردند، ما سال سختی داشتیم و کمترین کاری که می‌توانستیم انجام دهیم قهرمانی در لیگ برتر بود.

وی در خصوص اینکه قهرمانی سخت است و حفظ آن سخت‌تر، افزود: دقیقا همینطور است، ما در روزهای ابتدایی لیگ کار سختی داشتیم چرا که در لیگ قهرمانان آسیا هم حاضر بودیم، ما سال سختی را پشت سر گذاشتیم، چرا که هدف ما موفقیت در لیگ و لیگ قهرمانان آسیا بود. البته در این مدت حرف هایی هم شنیدیم، اما ما با پنجره بسته موفق شدیم کار بزرگی انجام دهیم. در آسیا هم در گام آخر کم آوردیم و با وجود اینکه به فینال رفتیم، نتوانستیم قهرمان شویم. من نمی‌خواهم وارد یکسری جزئیات شوم، چرا که اگر قرار به حرف زدن باشد، خیلی چیزها هست که باید بگویم، اما نمی‌دانم چرا کمیته اخلاق و کمیته انضباطی به این مسئله ورود نمی‌کند که هر کسی به خودش اجازه می‌دهد هر چه دوست دارد بگوید، اما اگر بنا به حرف زدن باشد، ما خیلی حرفها داریم که بگوییم، اما برخی‌ها که در حد و اندازه‌های پرسپولیس نیستند به خود اجازه می‌دهند که هر چه می‌خواهند بگویند.

قهرمانی در لیگ برتر کمترین کاری بود که می‌توانستیم برای هواداران انجام دهیم

کاپیتان تیم پرسپولیس درباره اینکه آیا منظور او به پیشکسوتان باشگاه است یا کسی دیگر مدنظر اوست، خاطرنشان کرد: بحث من به پیشکسوتان نیست، بلکه بحث من به مدیرانی است که در تیم‌های دیگر کار می‌کنند و می‌خواهند با این حرفها اشتباهات خود را به گردن دیگران بیندازند. ما امسال از همه تیم‌ها دریافتی کمتری داشتیم و تا نیم فصل هم بازیکنی به ما اضافه نشد و بازیکنانی هم که آمدند، تا اواخر لیگ نتوانستند خودشان را با تیم هماهنگ کنند. ما جز هواداران کسی را نداشتیم. در نیم فصل اول زمانی که در بازی‌ها قرار داشتیم، بحث تیم ملی به وجود آمد و خیلی‌ها با هم یار شدند تا به پرسپولیس ضربه بزنند. بعد از آن هم باز با یکدیگر دوست شدند تا باز هم به پرسپولیس ضربه بزنند، اما خوشبختانه این اتفاق رخ نداد. بچه‌های ما کار بزرگی کردند و قهرمانی در لیگ برتر کمترین کاری بود که می‌توانستیم برای هواداران انجام دهیم.

کاپیتان تیم پرسپولیس در مورد اینکه برخی تیم‌ها مثل استقلال مدعی هستند که از یک تیم خاص حمایت‌های ویژه صورت می‌گیرد، گفت:‌ شما برگردید و به مسائل گذشته نگاه کنید، ضربه‌ای که پرسپولیس خورد از همه تیم‌ها بیشتر بود، ما نتوانستیم بازیکن بگیریم اما برخی تیم‌ها هر کاری خواستند کردند و حالا هر چه می‌خواهند هم می‌گویند. من نمی‌دانم چرا کمیته اخلاق یا کمیته انضباطی به این مسائل ورود نمی‌کند. بازیکنان ما هم حرف‌های زیادی دارند و مطمئن باشید در روزهای آینده آنها هم حرفهای زیادی خواهند داشت.

حسینی درباره اظهارات بیرانوند در یک فایل تصویری و ادعای او مبنی بر اینکه نمی‌گذارند پرسپولیس در جام حذفی قهرمان شود، ادامه داد: هم بیرانوند و هم سایر بازیکنان آماده این بازی هستند، اما ما روز دوشنبه با السد قطر بازی داریم که از بهترین‌های آسیاست، ولی تمرکز ما در حال حاضر روی این تیم است. مطمئن هستم که هواداران به ورزشگاه می‌آیند تا از پرسپولیس حمایت کنند و بعد از آن ما برای بازی با سپاهان آماده می‌شویم و کاری هم به حاشیه‌ها نداریم. هر کاری هم که می‌کنند مهم نیست، چرا که ما آماده می‌شویم تا به موفقیت برسیم.

هدف ما قهرمانی بود، هر چند که مشکلات مالی ما را خیلی اذیت کرد

کاپیتان تیم پرسپولیس درباره مشکلات مالی این باشگاه و اینکه برانکو چندین ماه پول نگرفته بود، گفت: هدف ما قهرمانی بود، هر چند که مشکلات مالی ما را خیلی اذیت کرد، اما بچه‌ها تلاش زیادی انجام دادند، برانکو حدود هشت ماه پولی نگرفته بود و از طرفی باشگاه پرسپولیس هم مشکلات ارزی داشت و به سختی این پول جور شد، اما به هر حال حق برانکو بود چرا که او در این سه سال زحمات زیادی کشید، اما خیلی از تیم‌ها خیلی راحت بازیکن خارجی گرفتند و بازیکن و مربیان خود را جابه‌جا کردند، ولی کسی حرفی نزد. ما هم تا اینجا که لیگ تمام شده، حدود ۶۰ درصد پول گرفتیم اما نمی‌دانم این مشکلات حل می‌شود یا نه. ما دوشنبه بازی سختی با السد داریم و نمی‌توانیم به برخی از مسائل ورود کنیم اما امیدوارم مدیریت باشگاه هم کارش را درست انجام دهد.

کاپیتان تیم پرسپولیس در مورد اینکه بحث خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس به گوش می‌رسد و آیا به نظر او این اتفاق رخ خواهد داد یا نه، گفت: نه، خصوصی‌سازی این دو باشگاه امکان ندارد./ رادیو تهران 


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/471798.html