printlogo


رئیس جمهوری قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در آسیا را تبریک گفت

کد خبر: 465552تاریخ: 1398/2/6 11:56
رئیس جمهوری قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در آسیا را تبریک گفت
حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات قهرمانی آسیا 2019 چین را تبریک گفت.

رئیس جمهوری در پیامی با تبریک قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات قهرمانی آسیا 2019 چین، از تلاش‌های پر ثمر مربیان، دست‌اندرکاران، مسئولان ورزشی و به ویژه ورزشکاران افتخار آفرین این تیم قدردانی کرد.
متن پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به شرح زیر است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات قهرمانی آسیا 2019 چین و به اهتزاز در آمدن پرچم مقدس کشورمان بر بلندای قاره کهن را به ملت قهرمان پرور ایران تبریک می گویم و از تلاش‌های پر ثمر مربیان، دست‌اندرکاران، مسئولان ورزشی و به ویژه ورزشکاران افتخار آفرین این تیم، صمیمانه قدردانی می کنم.
این پیروزی ارزشمند نشان دیگری از شایستگی، توانایی و امید آفرینی فرزندان این مرز و بوم است و امیدوارم همواره شاهد افتخار آفرینی جوانان ایران عزیز در همه رقابت های بین المللی باشیم.


رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا روز چهارشنبه در شهر «شی آن» کشور چین با شناخت نفرات و تیم های برتر به کار خود پایان داد. در این رقابت ها تیم ملی کشتی آزاد ایران با هفت مدال طلای رضا اطری، بهنام احسان پور، بهمن تیموری، کامران قاسم پور، علیرضا کریمی، رضا یزدانی و یدالله محبی در وزن های 57، 61، 79، 86، 92، 86 و 125 کیلوگرم و سه مدال برنز پیمان بیابانی، یونس امامی و محمد نخودی در وزن های 65، 70 و 74 کیلوگرم و 220 امتیاز قدرتمندانه بر سکوی نخست آسیا قرار گرفت.

پس از تیم ایران تیم های هند و قزاقستان به ترتیب با 155 و 129 امتیاز دوم و سوم شدند./ پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

 


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/465552.html