ایران آنلاین | اخبار ایران و جهان | Iran Online
printlogo


پلیس قاتل زن دلواری را دستگیر کرد

کد خبر: 463801تاریخ: 1398/1/29 23:24
پلیس قاتل زن دلواری را دستگیر کرد
عامل قتل زنی که جسدش دیروز در اطراف دلوار کشف شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

قتل زن

فرمانده انتظامی استان گفت: فردی که پس از قتل یک زن در شهر  بوشهر جسدش را در جاده ای اطراف شهر دلوار رها کرده بود کمتر از 24 ساعت  شناسایی و دستگیر شد.
سردار خلیل واعظی افزود: 26  فروردین خبر مفقودی زنی 41 ساله به کلانتری تنگگ  اعلام شد و یک روز بعد جسد این مفقودی در حالیکه سوخته بود در یکی از جاده های اطراف شهر دلوار کشف شد.

دلوار - بوشهر

وی گفت: با تلاش های کارآگاهان جرایم جنایی پلیس آگاهی استان فردی که با خانواده مقتول دارای ارتباط خانوادگی بود به عنوان متهم شناسایی و دستگیر شد. در بازجویی ها متهم اعتراف کرد با سوء استفاده از اعتماد خانوادگی به قصد سرقت طلاهای مقتول وی را در منزلش خفه و پس از سوزاندن جسد، به منظور پنهان کردن سرنخ های احتمالی کشف حادثه، آن را در جاده های اطراف دلوار رها کرده بود.
سردار واعظی با بیان این که منزل قاتل و مقتول در یکی از محله های شهر بوشهر و نزدیک به هم قرار دارد افزود: با اعتراف متهم به جرمش، طلاهای مسروقه از منزلش کشف و خودروی مورد استفاده وی توقیف شد.

پلیس

فرمانده انتظامی استان همچنین در خصوص کشف جسد نیمه جان یک خانم دیگر در شهر دلوار گفت: این خانم همچنان در مرکز درمانی تحت مداواست و وضعیت وی رو به بهبود است و برابر بررسی های پلیس هیچ عامل دومی در این حادثه نقش نداشته است .
سردار واعظی با تشکر از خویشتنداری مردم و رسانه ها در مواجهه با حواث انتظامی به شهروندان توصیه کرد: در ارتباطات خانوادگی و انتخاب دوستان خانوادگی با نهایت دقت و هوشیاری عمل کند و به افرادی که شناخت کافی ندارند به راحتی اعتماد نکنند./صدا و سیما


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/463801.html