printlogo


بطحایی به پویش‌«نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک» پیوست

کد خبر: 456709تاریخ: 1397/12/24 00:37
بطحایی به پویش‌«نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک» پیوست
سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خود از پیوستن به پویش نه به چهارشنبه سوری خطرناک پیوست.

سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: در میان برگزاری همکاوی (سمینار) مدیران‌کل استان‌ها در چند رویداد دیگر شرکت کردم: با مدیران‌کل، نهال مهارت آموزی را به صورت نمادین کاشتیم تا به‌زودی آموزش‌های مهارتی در نظام تعلیم و تربیت ما به ثمر برسد؛ به نظرم مسیر خوبی برای رسیدن به این هدف مهم را طی کرده‌ایم.

وی ادامه داد: در مانور آمادگی مقابله با مخاطرات حریق و پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال شرکت کردم و به پویش «نه به چهارشنبه سوری خطرناک» پیوستم.

بطحایی اضافه کرد: این مانور، آموزش‌های بسیار خوبی را برای مقابله در هنگام حادثه برای همکاران و دانش‌آموزان در بر داشت که لازم است به صورت سراسری همه ما آنها را بشناسیم؛ اگر بچه‌ها و کارکنان مدرسه زاهدان با چنین آموزش‌هایی آشنا بودند، حتما چنین اتفاق غمناکی رخ نمی‌داد.

وی ادامه داد: در ضمن این مانور، به پویش «بهرفت» نیز پیوستم؛ این پویش برای رعایت نکات ایمنی و کاهش حوادث رانندگی در طول سفرهای جاده‌ای راه‌اندازی شده است./فارس


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/456709.html