printlogo


افتتاح قطار برقی گلشهر ـ هشتگرد در تابستان سال آینده

کد خبر: 456645تاریخ: 1397/12/23 20:40
وزیر راه:
افتتاح قطار برقی گلشهر ـ هشتگرد در تابستان سال آینده
وزیر راه و شهرسازی از بهره‌برداری از قطار برقی گلشهر- هشتگرد در تابستان سال آینده خبر داد.

محمد اسلامی صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه قطار برقی گلشهر - هشتگرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متروی هشتگرد یکی از  پروژه‌های متفاوتی است که در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه آزادسازی مسیر و امکانات فنی که در نظر گرفته شده اگرچه زمان‌بر بوده  ولی  کار کیفی خوبی صورت گرفته، افزود: پیشرفت این  پروژه بیش از 77 درصد بوده و تجهیزات و امکانات آن تامین شده و در اختیار پیمانکاران قرار گرفته است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی: 1.7 میلیون واحد مسکن مهر تاکنون تحویل شده است

قائم مقام وزیر راه: مشکلات اخذ مالیات و‌ بیمه واحدهای مسکن مهر برطرف می‌شود

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه با تصویب نقدینگی که در سال جدید برای این پروژه انجام می‌دهیم ان‌شاءالله تا اواسط تابستان به بهره‌برداری می‌رسد، خاطرنشان کرد: مردم باید توجه داشته باشند در این کار هیچ مشکلی  وجود ندارد و نمایندگان مجلس و استاندار البرز  پیگیر این کار هستند و بخش خصوصی از منابع داخلی خود سرمایه لازم را تامین می‌کند.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه مطمئن هستیم اواسط تابستان این پروژه به بهره‌برداری می‌رسد، عنوان کرد: این امکانات در کنار پروژه‌های اتوبانی که صورت می‌گیرد کمک می‌کند بار ترافیکی اتوبان کرج- قزوین سبک‌تر شود و مردم بتوانند سفرهای ایمن‌تر را انجام دهند.

وی ادامه داد: در ارتباط با جاده طالقان کارهای اجرایی آن به اتمام  رسیده و موانع آن برطرف شده و ان‌شاءالله سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد./تسنیم


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/456645.html