ایران آنلاین | اخبار ایران و جهان | Iran Online
printlogo


خانم گل فوتسال آسیا: ایران قهرمان شود، تا چند دقیقه جیغ می‌زنم!

کد خبر: 438817تاریخ: 1397/10/17 13:47
خانم گل فوتسال آسیا: ایران قهرمان شود، تا چند دقیقه جیغ می‌زنم!
سارا شیربیگی، خانم گل فوتسال زنان آسیا در سال 2018، به قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا خوشبین و امیدوار است. او که در تیم فوتسال زنان «نامی نو» توپ می‌زند، در زمان برگزاری جام ملت‌های آسیا به همراه تیمش مشغول رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان است.

 سارا شیربیگی درخصوص حضور ایران در جام ملت‌های آسیا به خبرنگار «ایران» گفت: «با توجه به بازی‌های جذاب و بسیار خوبی که ایران مقابل تیم‌های بزرگ دنیا در جام جهانی به نمایش گذاشت، ثابت کرد که می‌تواند در آسیا موفق شود. بنابراین نه تنها انتظار من بلکه انتظار کل مردم ایران بیشتر شده و در جام ملت‌های آسیا به قهرمانی فکر می‌کنیم که دور از دسترس نیست.» شیربیگی با تأکید بر اینکه ایران برای قهرمانی کار چندان ساده‌ای ندارد، ادامه داد: «امیدوارم روند رو به رشدی که از تیم ملی در جام جهانی شاهد بودیم، ادامه داشته باشد و اردوها و بازی‌های تدارکاتی‌ای که تیم در این مدت داشته، نتیجه دهد و به قهرمانی دست یابیم.»
واکنش خانم گل فوتسال آسیا به سؤالی مبنی بر اینکه اگر تیم ملی قهرمان شود، چگونه خوشحالی‌اش را بروز می‌دهد؟ جالب است: «مطمئناً تا چند دقیقه فقط جیغ می‌زنم و احتمالاً دور خودم می‌چرخم (با خنده). البته بستگی دارد که کجا و در چه فضایی باشم.» بازی‌ها را با هم‌تیمی‌هایت می‌بینی یا خانواده؟ پاسخ شیربیگی به این سؤال چنین است: «مطمئناً کنار بچه‌ها هستم، هنوز بازی‌های لیگ برتر تمام نشده و به احتمال فراوان در خوابگاه دور هم هستیم و از آنجایی که همه ورزشی هستیم، تماشای فوتبال با هم نسبت به خانه جذابیت بیشتری دارد.» خانم گل فوتسال آسیا معتقد است آقای گل جام ملت‌ها از ایران نخواهد بود: «در تیم فوتبال ایران همواره نتایج به گونه‌ای بوده که چند بازیکن گلزن داشته‌ایم و این گونه نبوده که یک گلزن ثابت داشته باشیم و مثلاً بگوییم که 90 درصد گل‌ها را سردار آزمون زده است. همه خوب، آماده و گلزن هستند. در چنین شرایطی کسب عنوان آقای گلی کمی سخت می‌شود.»

لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/438817.html