printlogo


هوای تهران امروز هم برای گروه های حساس ناسالم است

کد خبر: 430768تاریخ: 1397/9/15 21:47
هوای تهران امروز هم برای گروه های حساس ناسالم است
هوای تهران در حال حاضر با شاخص ۱۳۱ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس است. معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران اظهار کرد: در این بازه زمانی وضعیت آلاینده مونوکسیدکربن: (۳۰) پاک، ذرات معلق کمتر از ۱۰ میکرون: (۹۳) سالم و ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون: (۱۳۶) ناسالم برای گروه‌های حساس است.

محمد رستگاری معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران اظهار کرد: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ایستگاه‌های سنجش کیفیت هوای تهران، وضعیت کیفی هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۱ مورخ ۱۵ آذر ماه با شاخص ۱۳۶ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت.
 
معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران اظهار کرد: در این بازه زمانی وضعیت آلاینده مونوکسیدکربن: (۳۰) پاک، ذرات معلق کمتر از ۱۰ میکرون: (۹۳) سالم و ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون: (۱۳۶) ناسالم برای گروه‌های حساس است.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وضعیت کیفی ساعتی هوای تهران در حال حاضر نیز با توجه به اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران وابسته به شهرداری پایتخت با شاخص ۱۳۲در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه است./باشگاه خبرنگاران جوان 

لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/430768.html