ایران آنلاین
printlogo


قاتل فراری در خوزستان دستگیر شد

کد خبر: 399650تاریخ: 1397/5/25 07:53
قاتل فراری در خوزستان دستگیر شد
فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: قاتل فراری که در درگیری مسلحانه منجر به قتل فردی در شهرستان ماهشهر شده بود، در دام قانون افتاد.

ایران آنلاین / سردار حیدر عباس زاده، فرمانده انتظامی استان خوزستان به وقوع یک فقره قتل در خردادماه سال جاری در یکی از مناطق شهرستان ماهشهر اشاره کرد و بیان داشت: بررسی و کشف جزئیات پرونده و کشف حقیقت موضوع در دستور کار مأموران انتظامی و کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی در ادامه اظهار کرد: با تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی و بررسی وقایع مربوط به قتل، مشخص شد قاتل با هویت (س-ص) در یکی از مسیرهای منتهی به شهرستان ماهشهر با مقتول با هویت (ع-م) به صورت مسلحانه درگیر شده و پس از تیراندازی متقابل وی را مصدوم کرد که پس از مراجعه به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت می کند.

سردار عباس زاده اذعان داشت: مأموران پلیس آگاهی پس از انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند قاتل را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی یک عملیات منسجم و هدفمند در مخفیگاهش دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: متهم در بازجویی های پلیس به قتل اعتراف کرد و انگیزه خود را اختلافات قبلی عنوان نمود.

فرمانده انتظامی استان خوزستان به کشف یک قبضه اسلحه کلت کمری غیرمجاز از متهم که بوسیله آن تیراندازی منجر به قتل انجام شده بود اشاره کرد و افزود: متهم پس از تشکیل پرونده به منظور سیر مراحل قانونی راهی مرجع قضائی شد.


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/399650.html