ایران آنلاین
printlogo


این زن میلیون ها دلار هزینه کرد تا ملکه صورتی باشد

کد خبر: 393060تاریخ: 1397/5/11 07:30
این زن میلیون ها دلار هزینه کرد تا ملکه صورتی باشد
تصور اینکه یک زن سرتاپا صورتی به تن کند و حتی رنگ مو و همه وسایل زندگی و دیوارهای خانه اش صو.رتی باشد شاید عجیب و باور آن بسیار سخت باشد اما کیتن کای «Kitten Kay Sera» زنیاز تکزاس بیش از یک میلیون دلار هزینه کرد تا تمام زندگی اش را به رنگ صورتی درآورد.او به دلیل علاقه اش به رنگ صورتی، توانست در اینستاگرام 81 هزار فالوور را جذب خود کند.

ایران آنلاین /تصور کنید فردی سر تا پا صورتی به تن کند. نه تنها لباس و اکسسوری، بلکه رنگ موهایش هم صورتی باشد. آیا این تیپ به نظر شما جذابیت دارد؟ اصلا باورتان می شود که یکی همه زندگی اش به یک رنگ باشد؟! شاید باورش برای شما سخت باشد اما کیتن کای «Kitten Kay Sera» زنی ست که بیش از یک میلیون دلار هزینه کرده تا تمام زندگی اش را به رنگ صورتی درآورد. او می گوید عاشق رنگ صورتی است و می خواهد ملکه رنگ صورتی باشد.

او رنگ صورتی را نه تنها هنگام عکسبرداری و تنها برای یکی دو روز، برای برای کل زندگی اش انتخاب کرده است. کیتین در تگزاس، در یک خانواده هنرمند به دنیا آمد و بزرگ شد. او آرزو داشت که روزی یک ستاره پاپ بشود، اگر چه او به این آرزویش نرسید اما به دلیل چهره و سبک زندگی خاصی که دارد، توانست توجه بسیاری از برندها را به خود جلب کند و برای تبلیغات محصولات آنها در مقابل دوربین قرار گیرد.
داستان رنگ صورتی از جشن تولد بیست سالگی او شروع شد. کیتن به دنبال لباسی مناسب برای جشن تولدش بود و در نهایت پیراهن, دامن و کفش صورتی را برای جشن انتخاب کرد. از آن زمان به بعد هر چقدر پول به دست می آورد برای خرید اشیا و وسایل صورتی خرج می کند تا جایی که هزینه های او به بیش از یک میلیون دلار رسید. او در این باره می گوید: «اگر به من یک میلیون دلار بدهید و بگویید که رنگ صورتی را با رنگ دیگری عوض کنم، این کار را نخواهم کرد. صورتی تمام زندگی من است.»

او در طول 38 سال زندگی مشترک اش، سعی کرده تمام اسباب و اثاثیه خانه اش، از قاشق و چنگال گرفته تا توالت فرنگی و حتی موهای سگش را صورتی کند. شاید باورتان نشود اما حتی رنگ مواد شوینده او هم صورتی ست.

البته جالب است بدانید که 2 چیز در خانه کیتن صورتی نیست. یکی دستمال توالت و دیگری سقف اتاق تلویزیونش! اگرچه او می توانست این دو شی را هم صورتی کند اما دلیل این که چرا این کار را نکرده، برای همه سوال است!
کیتن از یک تن صورتی ثابت استفاده نمی کند، در خانه او تونالیته های مختلفی از رنگ صورتی وجود دارد. او می گوید: «صورتی برای من همه چیز است. این رنگ به من حس قدرت، نرمی، ظرافت، زنانگی و هر چیز مثبت دیگری که فکرش را بکنی، می دهد. من یک لحظه هم نمی توانم به رنگ دیگری فکر کنم.»

البته تک رنگ بودن کل زندگی او دردسرهایی هم به همراه دارد. به عنوان مثال زمانی که او گوشواره هایش را گم می کند، به این دلیل که رنگ آنها با رنگ در و دیوار و فرش و... یکی است، پیدا کردنش سخت می باشد. اگر چه او اعتقاد دارد که این رنگ خیلی خاص و روی مد نیست، اما مهم این است که به او حس خوبی می دهد.
او به دلیل علاقه اش به رنگ صورتی، توانست در اینستاگرام 81 هزار فالوور را جذب خود کند. کیتن علاوه بر مادلینگ، راههای کسب درآمد دیگری هم دارد، به عنوان مثال خونه اش را برای عکسبرداری به عکاسان یا ستاره ها اجاره می دهد. او همچنین یک کتاب کودکان با نام « Miss Kisses - The Pup Who Turned Pink» در مورد تجربیات اش در مورد رنگ صورتی نوشته و روانه بازار کرده است.

زمانی که به مسافرت می رود، اگر چه با ماندن در اتاق هایی به رنگ های دیگر مشکلی ندارد اما همیشه چند تا از وسایل صورتی را با خودش به همراه دارد تا به کمک آنها به اتاقش رنگ دهد.

رنگ صورتی حتی روی ارتباطات کیتین نیز تاثیر گذاشته است. به عنوان مثال او نمی تواند با افرادی که این رنگ را ستایش نمی کنند، ارتباط نزدیکی برقرار کند. به گفته او: «هر کسی علاقمندی های خاص خود را دارد. دیگران مجبور نیستند چیزی که من دوست دارم و دوست داشته باشند اما زمانی که من را به دلیل چیزی که هستم پس می زنند، نمی توانم به رابطه ام با آنها ادامه دهم.»/ برترین ها


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/393060.html