printlogo


جدیدترین گوشی هواوی با نمایشگر اولد می آید

کد خبر: 371296تاریخ: 1397/3/23 20:05
جدیدترین گوشی هواوی با نمایشگر اولد می آید
گزارش های منتشر شده نشان می دهد نسل بعدی پرچمدار شرکت چینی هواوی قرار است اوایل پاییز سال جاری رونمایی شود، از صفحه نمایش و پنل های اولدی که سامسونگ تولید می کند، بهره ببرد و بدین منظور، سفارش ساخت پنل های اولد را به سامسونگ داده است تا بتواند در کند.

ایران آنلاین /به گزارش GSMArena، سامسونگ تعدادی از نمونه های آزمایشی از پنل های اولد را در اختیار هواوی قرار داده است تا این شرکت چینی بتواند با انتخاب درست از میان گزینه های موجود، پرچمدار آتی و بعدی خود را تولید کند. بنابراین انتظار می رود سامسونگ در سه ماهه سوم سال جاری ۲۰۱۸ میلادی خط تولید انبوه خود را برای تولید پنل های اولد هواوی میت ۲۰ پرو رسما آغاز کند.

هرچند که هنوز اطلاعات و جزئیات دقیقی مبنی بر اینکه دقیقا کدامیک از پرچمداران هواوی قرار است به پنل های اولد مجهز شوند، در دسترس نیست اما محتمل ترین گزینه به باور خیل عظیمی از تحلیلگران فعال در حوزه تکنولوژی، همان هواوی میت ۲۰ پرو است.

قرار است هواوی میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو در اکتبر سال جاری میلادی رونمایی شود. نمایشگر میت ۲۰ نیز ۶.۱ اینچی و هم‌اندازه‌ پی ۲۰ پرو خواهد بود و میت ۲۰ پرو ابعادی بزرگ‌تر و احتمالا ۶.۹ اینچی خواهد داشت.

البته پنل های اولد محدودیت های قیمتی برای تولیدکنندگان موبایل ایجاد می کنند چراکه از قیمت بسیار بالاتری نسبت به سایر نمایشگرها همچون ال سی دی برخوردارند بنابراین سازندگان گوشی های هوشمند باید مساله قیمت تمام شده برای خود و کاربران را نیز در نظر داشته باشند

/ایسنا


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/371296.html