ایران آنلاین | اخبار ایران و جهان | Iran Online
printlogo


بازداشت مردی که جسد زنش را در یخچال گذاشته بود

کد خبر: 251459تاریخ: 1396/6/1 04:47
بازداشت مردی که جسد زنش را در یخچال گذاشته بود
مردی در ایلام جسد همسرش را ا داخل یخچال گذاشت و فرار کرد.

ایران آنلاین /دادستان عمومی و انقلاب ایلام از وقوع یک فقره قتل به دلیل اختلافات خانوادگی و خود معرفی قاتل به مراجع انتظامی پس از پشیمانی از وقوع قتل خبر داد و گفت:رسانه ها و افراد صاحب نظر و دلسوز باید نسبت به آگاهی بخشی مردم در خصوص بالابردن آستانه تحمل و پیشگیری از وقوع چنین جرایمی اقدام جدی صورت دهند.

حشمت الله شریفی دادستان ایلام گفت: متاسفانه به دلیل اختلافات خانوادگی میان یک زن و شوهر و پس از بالا گرفتن جر و بحث و درگیری لفظی میان آن دو، زن 32 ساله از سوی همسر خود به قتل  رسیده و قاتل پس از آن متواری می شود.

وی افزود: این فرد 27 ساله پس از ارتکاب جرم جسد مقتول را با این هدف که بوی آن موجب اطلاع همسایگان نشود داخل یخچال جا داده و به تهران می رود، لکن دچار عذاب وجدان و پشیمانی شده و در روز شنبه با مراجعت از تهران به ایلام خود را به مراجع انتظامی معرفی می کند.دادستان ایلام تاکید کرد: متهم هم اکنون در بازداشت است و پرونده او در شعبه پنج بازپرسی ایلام در حال رسیدگی است.

شریفی تصریح کرد: باید نسبت به آگاهی مردم و خانواده ها در خصوص روش ها و ضرورت های کنترل خشم های آنی از سوی رسانه ها و افراد صاحب نظر و دلسوز جامعه اقدام شود. / فرتاک نیوز


لینک مطلب: http://www.ion.ir/News/251459.html