بازداشت سارق حرفه ای در اراک

حوادث /
شناسه خبر: 472989

سارق حرفه ای پس از دستگیری به ۷ سرقت پراید و ۲۰ سرقت باتری‌ خودروهای پیکان اعتراف کرد.

سرقت

سارقی حرفه ای در انجام تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی استان دستگیر و به ۷ سرقت پراید و ۲۰ سرقت باتری‌های خودروهای پیکان اعتراف کرد.

 رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در چند ماه گذشته گزارش‌هایی از وقوع سرقت خودروهای پراید مدل پایین و باتری خودروهای پیکان در چندین مرحله شهر اراک به مرکز فوریت‌های پلیس 110 گزارش و بررسی تخصصی موضوع به کارآگاهان پلیس ارجاع شد.

اراک

سرهنگ حسینی ادامه داد: بلافاصله اقدامات فنی پلیس برای شناسایی سارق آغاز شد و کارآگاهان پلیس موفق شدند این فرد را که سارق سابقه دار بود در یکی از محله های شهر اراک شناسایی و در عملیاتی دستگیر کنند.

وی افزود: با توجه به اسناد و مدارکی که در روند رسیدگی به پرونده‌های فرد دستگیر شده به دست آمد، فرد دستگیر شده به 7 فقره سرقت خودرو های پراید مدل پایین و 20 فقره سرقت باطری خودروهای پیکان در اراک اعتراف کرد.

خودرو پیکان

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه تمام اموال مسروقه پس از کشف به مالباختگان برگردانده شد، تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

سرهنگ حسینی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، قبل از هر اقدامی، موضوع از طریق تلفن 110 برای بررسی دقیق اعلام شود./صداو سیما

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.