دولت الکترونیک تکریم ارباب رجوع را به دنبال دارد

استانها /
شناسه خبر: 472671

دولت الکترونیک به مانند مسیری منظم است که موجب تسهیل و تسریع در روند خدمتگزاری و ادای دین به مردم می شود و تکریم ارباب رجوع را به دنبال دارد.

فلسفه وجودی سازمان ها برای رفع نیازهای جامعه است و وظیفه ما به عنوان دستگاه حاکمیتی نظارت بر تحقق این هدف و نمایش آن در زندگی مردم است.

به اعتقاد بنده ارباب رجوع به دنبال تکریم، سرعت، دقت، صحت و عدالت در انجام کارهاست که دولت الکترونیک می تواند بسترساز این خواسته ها باشد.

تکریم ارباب رجوع با خوشامدگویی کارمندان در پشت میز خدمت آغاز می شود و در ادامه باید ضمن افزایش سرعت در روند انجام کارها باید با بهره مندی از نرم افزارهای نوین خدمات دقیق به بهره وری بالا به آنان ارائه شود.

عدالت در انجام کارها به این معناست که ارباب رجوع حس کند میزان توجه کارمندان به حل مشکل وی به مانند دیگر مراجعه کنندگان یکسان است و بی عدالتی وجود ندارد.

امسال برگزاری انتخابات در شهرستان های اسفراین و شیروان الکترونیکی است که باید بسترهای لازم از سوی متولیان امر پیش بینی و ایجاد شود. برگزاری کلاس های آموزشی به مدیران هر دو هفته یکبار برای بهره مندی درست و جامع از امکانات دولت الکترونیک با هدف خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم الزامی است و باید در دستور کار قرار گیرد.

بیشتر بخوانید

http://دولت الکترونیک - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

 

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.