رئیس فدراسیون قایقرانی درباره جلسه با «علی اصغر مونسان» معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: وی نگاه ویژه و مثبتی به قایقرانی ایران دارد که باعث افتخار است.

«علیرضا سهرابیان» افزود: مونسان از اعضای هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی است و روز گذشته این فرصت مهیا شد تا جلسه ای داشته باشیم و درباره قایقرانی صحبت کنیم. خیلی خوشحالم که نگاهی مثبت به خانواده قایقرانی وجود دارد.
سهرابیان ادامه داد: رییس سازمان میراث فرهنگی به شرایط آرام قایقرانی و اتحاد این خانواده تاکید ویژه داشت.
سهرابیان درباره میزبانی ایران از رقابت های کانوپولو قهرمانی آسیا که مرداد امسال در دریاچه آزادی تهران برگزار می شود، اظهار داشت: جلسات کمیته فنی مسابقات برگزار می شود و به دنبال برگزاری این رقابت ها به بهترین شکل هستیم. در جلسه ای مدیریت شبکه ورزش سیما قول مساعد برای پخش زنده رقابت ها داد که اتفاق بسیار خوبی برای ما بود. در کنار تلاش هایی که برای پیشبرد برنامه های فدراسیون داریم به دنبال یکسری فعالیت های دیگر در مسیر توسعه قایقرانی نیز هستیم.

برنامه ویژه برای معرفی قایقرانی به مردم

وی افزود: کشورمان در رشته قایقرانی از ظرفیت بالایی برخوردار است و هم اکنون بسیاری از استان ها میزبان اردوهای ملی هستند. برنامه ویژه ای داریم که بتوانیم قایقرانی را به مردم معرفی کنیم تا جذب این رشته شوند.
رئیس فدراسیون قایقرانی درباره اردوهای ملی پوشان نیز بیان کرد: نزدیک به 20 اردوی ملی در سراسر کشور دایر است. جزو معدود رشته هایی هستیم که برای بازی های آسیایی 2022 و المپیک 2024 ملی پوشان را وارد اردو کرده ایم تا برای آینده آماده شوند. خدا را شکر که استان های ما به عنوان بازوهای توانمند فدراسیون در کنار ما هستند و در برگزاری این اردوها تلاش کردند./ ایرنا
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.