حوادث جهان

حوادث /
شناسه خبر: 471356

سگ خانگی مأمور مشق شب مرد چینی برای آنکه دخترش تکالیف خود را به درستی انجام دهد سگ خانگی‌شان را به‌عنوان نگهبان و کنترل مشق شب او مأمور کرد.

به‌ گزارش وایرد، این مرد که به همراه دخترش در شهر «گوییانگ» استان گایزهو زندگی می‌کند از رفتار او به ستوه آمده بود. به‌ گفته این مرد، دخترش بموقع تکالیف مدرسه‌اش را انجام نمی‌دهد و به همین دلیل معلمش از وی ناراضی است. او برای حل این مشکل از سگ خانگی استفاده کرده تا تمام وقت مراقب دخترش باشد و او نیز تکالیفش را بموقع انجام دهد.


شورش در زندان کابل


درگیری میان محافظان و زندانیان زندان کابل منجر به مرگ 4 زندانی و زخمی شدن ۲۰ پلیس شد. ۱۳نفر از زندانیان هم در این رویداد زخمی شده‌اند.
به‌گزارش بی‌بی‌سی، نصرت رحیمی، سخنگوی وزارت داخله کشور افغانستان گفت: «درگیری زمانی رخ داد که پلیس می‌خواست مناطق مختلف زندان را بازرسی و «آن را از وجود مواد مخدر پاکسازی کند» که در این جریان چند زندانی به محافظان و پلیس حمله کردند. در نتیجه این درگیری ۲۰ نفر از نیروهای امنیتی زخمی شدند و در مقابل ۴ نفر از زندانیان شورشی نیز کشته و ۱۳ نفر دیگرشان زخمی شدند.» زندان پلچرخی در کابل، بزرگترین زندان افغانستان است که حدود 10 هزار زندانی در آن نگهداری می‌شود. زندانیان این زندان محکومان جرایم مختلف سیاسی، جنایی و مواد مخدر هستند. شماری از جنگجویان طالبان نیز در این زندان نگهداری می‌شوند.


 تنبیه عجیب برای خدمتکار فلیپینی


تصاویر تنبیه عجیب خدمتکار فیلیپینی توسط رئیس سعودی‌اش سوژه رسانه‌های اجتماعی شد.
به گزارش وایرد، این زن خدمتکار که مرتکب اشتباه کوچکی شده بود از سوی رئیسش مورد تنبیه قرار گرفت و ساعت‌ها با طناب به درخت بسته شد.
همکار این زن با انتشار تصاویر این تنبیه از کاربران فضای مجازی درخواست کمک کرد و گفته که کارفرمای عصبانی‌اش همواره رفتاری غیرانسانی با او و دیگر کارکنان خانه دارد.


 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.