سرقت میلیونی سکه های خانه پدری

حوادث /
شناسه خبر: 471241

دختر ناخلف سارق طلا و سکه های منزل پدری بود.

سکه های طلا

سردار«منوچهر امان اللهی» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از وقوع سرقت از یک منزل مسکونی در شهر اسلام آبادغرب، تیمی از کاراگاهان پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی ادامه داد: کاراگاهان با بررسی صحنه های سرقت، تحقیقات گسترده و جمع آوری سرنخ های موجود، به این نتیجه رسیدند که سرقت توسط شخصی که دائما به این منزل رفت و آمد داشته و از محل اختفای طلا و سکه ها نیز مطلع بوده، انجام شده است.

سرقت

سردار امان اللهی افزود: پلیس آگاهی با روش های خاص خود و افزایش تحقیق و بازجویی ها از اعضای منزل، متوجه تناقض گویی در اظهارات یکی از دختران خانواده شده تا اینکه در نهایت وی به جرم خود مبنی بر سرقت طلا و سکه های منزل پدرش اقدام کرده است.

پلیس آگاهی

فرمانده انتظامی کرمانشاه یادآوری کرد: این دختر جوان در ادامه بازجویی ها عنوان کرد که این کار را به تحریک پسر جوانی انجام داده که در ادامه این شخص نیز دستگیر و به جرم خود اعتراف کرد.
وی همچنین از کشف طلا و سکه های سرقتی خبر داد و گفت: طبق نظر کارشناسان ارزش آن ها به چهار میلیارد ریال می رسد.
سردار امان اللهی در پایان از خانواده ها خواست تا مراقبت بیشتری از فرزندان خود به عمل آورده و اموال با ارزش خود نظیر طلا و جواهراتشان را به جای نگهداری در منزل در اماکن مطمئن نظیر بانک ها نگهداری کنند./ایرنا

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.