یک عکس و هزاران معنا

سیاسی /
شناسه خبر: 470328

شنبه شب بنا به دعوت ریاست محترم جمهوری جناب آقای روحانی بیش از ۳۰نفر از چهره‌های شاخص گروه‌های سیاسی اصلاح‌طلب واصولگرا بر سر میز گفت‌و‌گوی صمیمانه پیرامون مهم‌ترین مسائل و مشکلات کشور گردهم آمدند و از هر دری سخن گفتند.

در پایان که به برگزاری نماز جماعت به امامت آقای روحانی و میزبانی ضیافت افطار رئیس جمهورختم شد، با وجود همه اختلاف نظرها و سلیقه‌های گوناگون اعضای شرکت‌کننده از خلال گفت‌ و‌گوهای آنان یک پیام مشترک مستفاد می‌شد وآن این بود که همه گروه‌های سیاسی با تمام تفاوت ها و تنوع‌های سیاسی باید دست در دست هم برای برون رفت از این شرایط خطیر، دولت و شخص رئیس جمهور را کمک کنند.
تصویر بهزاد نبوی و احمد توکلی در کنار هم، بدون هرگونه توضیح و تفسیری می‌تواند نماد تمام عیار صادقانه حقیقتی باشد که شرکت‌کنندگان و اجابت ‌کنندگان دعوت رئیس جمهوری بر آن توافق داشتند.
بهزاد نبوی و احمد توکلی دوچهره انقلابی و مبارزی که هردو، سالیان متمادی رنج زندان‌های ستمشاهی را به جان خریدند و برای سقوط رژیم ستمشاهی و برپایی نظام عدل اسلامی با تمام توان ومتکی به ایمانی راسخ از جان مایه گذاردند و با تأسیس نظام جمهوری اسلامی قریب به چهار دهه در دوسوی میدان سیاست وحکومت در برابر هم ایستادند و درقامت رقیب به هماوردی پرداختند. این نشست را باید به فال نیک گرفت کما اینکه در عمق نگاه و سیمای این دو مرد عرصه مبارزه و تدبیر، صداقت این پیام به صراحت و صفای دل دیده می‌شود.
شنبه شب گرد وجود حسن روحانی برادرانی همچون حسین مرعشی/ محسن هاشمی /علی شکوری راد/ الیاس حضرتی/ اصغر نوروزی/ حمید جلایی پور/ محمدعلی ابطحی/ محمد سلامتی /جواد امام/ عرب سرخی/ اصغرزاده/ فیاض زاهد/ رسول منتجب نیا/ قدرت‌الله علیخانی /مرتضی بانک /غلامعلی دهقان و خانم‌ها اعظم طالقانی و زهرا نژادبهرام و آذر منصوری از یکسو و کسانی همچون محمدرضا باهنر، غلامعلی حدادعادل/ اسدالله بادامچیان/ حسن غفوری فرد/ غلامرضا مصباحی مقدم/ سید رضا تقوی/ عبدالحسین روح الامینی /شهاب صدر/ حسین مظفر و امیر محبیان از سوی دیگر حضور یافتند.
اینجانب به سهم ‌خود برای توفیقات رئیس جمهور در این شرایط نگران‌کننده و خطیر از درگاه حضرت حق آرزوی پیروزی و برون رفت قرین بخیر و سعادت ملت ایران را دارم.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.