تمرین سایپایی ها با حضور مدیرعامل و سرمربی جدید

صادقی فصل بعد هم سرمربی است

ورزشی /
شناسه خبر: 467390

اولین جلسه تمرین نارنجی پوشان بعد از برکناری علی دایی و اولین تجربه سرمربیگری ابراهیم صادقی با حضور مدیرعامل، قائم مقام و مدیران ارشد باشگاه سایپا استارت خورد.

اولین جلسه تمرینی نارنجی پوشان پس از برکناری علی دایی و انتخاب ابراهیم صادقی به عنوان سرمربی در زمین ورزشگاه شهر قدس با حضور مصطفی مدبر، مدیرعامل و مرتضی فراهانی، قائم مقام مدیرعامل و مدیران ارشد باشگاه سایپا برگزار شد. مدبر در این جلسه تمرینی گفت: سعی می کنم همیشه در صحبت ها و کارهایم خدا را ناظر ببینم و ای کاش شاهد صحبت های خلاف واقع نبودم ولی دیگر همه مسائل را باید به فراموشی بسپاریم. ابراهیم صادقی را در سایپا شناختم و  در بررسی ای که داشتم، ایشان را انتخاب کردم و نه تنها در این سه بازی، بلکه فصل آینده هم ایشان سرمربی ما خواهند بود. جا دارد از زحمات آقای دایی و کادرشان تشکر داشته باشم و به شما(بازیکنان) و سرمربی تیم همانطور که قبلاً به آقای دایی قول داده بودم برای رفع مسائل مالی تلاش خواهیم کرد.»
صادقی هم گفت: «سایپا خانه دوم من است و کسی به اندازه من به این تیم، تعصب ندارد و مطمئنم با کمک یکدیگر می توانیم تیمی قدرتمند بسازیم. با آقای دایی قبل از قبول مسئولیت صحبت کردم و از ایشان رخصت گرفتم و وظیفه دارم از زحمات ایشان تشکر کنم.»

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.