ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به اتفاقات بازی‌های هفته‌های گذشته، نگران امنیت اعضای تیم پرسپولیس و هواداران در تبریز و اصفهان هستیم.

ایرج عرب درباره اتفاقات دیدار سرخپوشان و سپاهان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر، اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی که در هفته‌های گذشته در بازی‌های لیگ روی داده و همچنین نحوه آغاز حوادث روز گذشته ورزشگاه آزادی که فیلم‌ و تصاویر آن توسط رسانه‌های مستقل بازتاب داشت و با تهدید رسانه‌ای یکی از بازیکنان علیه هواداران پرسپولیس، همراه بود، نگرانی‌های بسیاری برای ما، نسبت به بازی‌هایی که در تبریز و اصفهان پیش رو داریم به وجود آمده است. بر همین اساس، تماس‌هایی با مقام‌های فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و به ویژه اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی داشتیم.

وی ادامه داد: در این گفت‌وگوها، نگرانی جدی خود را نسبت به امنیت جانی اعضای تیم فوتبال پرسپولیس و هواداران‌مان اعلام کردیم و خواستار فکر و اقدام عملی جدی برای جلوگیری از حوادث ناخوشایند و غیرقابل جبران شدیم. با احترام به تماشاگران فهیم فوتبال در سراسر کشور از جمله دو شهر تبریز و اصفهان، واقعیت این است که همیشه گروه‌هایی هستند که مشکل‌ساز می‌شوند و اکنون با شرایطی که در بازی‌های هفته‌های گذشته لیگ برتر روی داده است و تهدیدهایی که صورت می‌گیرد، اصلاً نمی‌توانیم شرایط را عادی تلقی ‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: بی‌تردید کل مجموعه فوتبال و لیگ با شرایطی خاص و از این جهات، با بحران روبه‌روست. بر همین اساس، از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و کمیته انضباطی به عنوان مراجع مسئول و ذی‌ربط خواسته‌ایم در بازی پیش روی لیگ برتر که در تبریز خواهیم داشت و بازی نیمه نهایی جام حذفی که در اصفهان خواهد بود، تدابیر لازم برای تأمین امنیت جانی اعضای تیم و هواداران و همچنین شرایط استاندارد جهت برگزاری مسابقه فراهم شود تا از بروز حوادث غیرقابل جبران جلوگیری شود./ سایت باشگاه پرسپولیس 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.