اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

سردار شکارچی: آمریکایی‌ها با انتخاب سردار سلامی تو دهنی محکمی خوردند

سردار شکارچی: آمریکایی‌ها با انتخاب سردار سلامی تو دهنی محکمی خوردند

انتصاب سرلشکر سلامی به فرماندهی سپاه پاسخ محکمی به دشمنان بود/ فرمانده جدید سپاه یک فرد عالم، متدین، آگاه به زمان، دشمن شناس و دشمن ستیز بوده و خار گلوی دشمنان انقلاب هستند

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: آمریکایی‌ها با انتخاب سردار سلامی تو دهنی محکمی خوردند.

سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در گفت‌ و گو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم درباره انتصاب فرمانده جدید کل سپاه، ضمن تبریک سالروز تاسیس سپاه و ارتقا درجه و انتصاب سرلشکر سلامی به فرماندهی کل سپاه، گفت: خدمت سردار رشید و بزگروار اسلام سرلشکر جعفری خسته نباشید عرض می‌کنم و از بیش از یک دهه خدمت ایشان در طول مدت فرماندهی سپاه تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی افزود: سردار جعفری زحمات بسیار زیادی برای حفظ دستاوردهای نظام اسلامی کشید و شجاعانه در مقابل دشمنان اسلام ایستادگی کرد. خوشبختانه سردار سلامی از سال 1388 که به عنوان جانشین فرمانده سپاه انتخاب شد سهم بزرگی در اقتدار دفاعی و حفظ دستاوردهای نظام دارد و  بار سنگینی به دوش ایشان بوده است.

سردار شکارچی ادامه داد: سردار سلامی از ویژگی‌های بسیار خوبی برخوردار است، وی مقبولیت بسیار بالایی در بین فرماندهان و پاسداران داشته و سابقه درخشانی در دوران دفاع مقدس دارد، در تمامی مسئولیت‌هایی که تا کنون به دوش سردار سلامی بوده است، ایشان در آن مسئولیت موفقیت‌‌های قابل توجهی کسب کرده و خوش درخشیده‌است.

سحنگوی ارشد نیروهای مسلح تصریح کرد: فرمانده جدید سپاه یک فرد عالم، متدین، آگاه به زمان، دشمن شناس و دشمن ستیز بوده و خار گلوی دشمنان انقلاب هستند و آمریکایی‌ها با انتخاب سردار سلامی تو دهنی محکمی خوردند.

وی ادامه داد: همانطور که برخلاف نظر آنها که به دنبال تحقیر و تضعیف سپاه بودند، پس از قرار گرفتن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی آحاد مردم، مسئولان و نیروهای مسلح به صحنه آمده و از سپاه حمایت کردند، این انتصاب هم یک تودهنی به آمریکا است که شجاع ترین صبورترین، خوش سابقه ترین و محبوب ترین فرد سپاه از سوی فرمانده کل قوا به فرماندهی سپاه برگزیده شد.

سردار شکارچی ضمن تبریک انتصاب سرلشکر سلامی به تمامی پاسدارن، اظهار داشت: فرمانده معظم کل قوا مانند همیشه به موقع تصمیم گرفتند و این تصمیم ایشان یک پاسخ محکم به دشمنان است. حتما در دوره سرلشکر سلامی سپاه بهتر از گذشته خواهد درخشید و دشمن را به حقارت و ذلت خواهد کشید و قطعا این انتصاب برای دشمنان ناخوشایند است اما برای تمامی دوستان انقلاب اسلامی، گروههای مقاومت و به ویژه مردم ایران مایه مباهات است.

کپی