علی نصیریان ناراضی

فرهنگی /
شناسه خبر: 464013

بعد از اقدام شورای شهر تهران درباره نامگذاری خیابان‌های تهران به نام اهالی فرهنگ و هنر که بسیار هم از آن استقبال شد، دیروز علی نصیریان که قرار است یکی از خیابان‌ها به نام او باشد گفت: «راضی به این اقدام نبودم.»

 
 
 
 
در حالی که بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی این چند روز از این کار خوشحال بودند و درباره‌اش می‌نوشتند، این اظهارنظر باعث تعجب‌شان شد و به نظرشان جالب هم بود.
واکنش‌ها به این اظهارنظر نصیریان را بخوانید: زهره: «علی نصیریان گفته «من راضی نیستم اسمم رو بذارید روی کوچه خیابونا. این کار لزومی نداره و به شورای شهر هم گفتم ولی گوش ندادند.» شده حکایت اون میتی که گفت که وصیت کرد توی ختمم مشکی نپوشید و ملت گفتن میت غلط کرده ما به احترامش می‌پوشیم.»، امیروفسکی: «شکی که به اون تصمیم گیری یهویی و عجیب اعضای شورای شهر برای نامگذاری خیابونای تهران به اسم هنرمندای سینما و شعر و ادب داشتیم کم بود، حالا باید به علی نصیریان هم شک کنیم.»، محبوبه: «آفرین به علی نصیریان. بیخود نیست اینقدر دوستش دارم. »، علیرضا: «شهرداری گفته آقا مصوبه است دست شما نیست که هرچی ما بگیمه. یاد اینا افتادم که سر شام می‌گی من دیگه میل ندارم به زور واست می‌کشن.»، مهسا: «اسم خیابون‌ها رو اسم آدم‌ها می‌ذارین منتها وقتی زنده هستن دوزار حق و حقوق و احترام واسشون قائل نیستین.».

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.