پروازهای فرودگاه‌های تهران از سر گرفته شد

اقتصادی /
شناسه خبر: 463827

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با پایان مانور هوایی روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، پروازهای فرودگاه‌های تهران که از ساعت ۷ تا ۱۱:۳۰ امروز متوقف شده بود، از سر گرفته شد.

رضا جعفرزاده اظهار داشت: همزمان با روز ارتش در ‌۲۹ فروردین‌ماه (امروز)، ‌مانور و رزمایش هوایی نیروهای مسلح برگزار شد در این راستا برنامه‌ریزی شد‌، در این روز ‌پروازهای مسافری و باری در ‌‌۳ فرودگاه امام‌خمینی(ره)، مهرآباد و پیام از ساعت ۷ تا ۱۱:۳۰ انجام نشود.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه این امر در راستای ارتقاء ایمنی پرواز‌ها انجام می‌شود، افزود: پیش از این هم ‌اطلاعیه هوانوردی (نوتم) نیز در این‌باره جهت اطلاع به شرکت‌‌های هواپیمایی صادر شد‌.

جعفرزاده اضافه کرد:‌ از ساعت ۱۱:۳۰ امروز پروازهای فرودگاه‌‌های تهران (امام خمینی (ره)، پیام و مهرآباد) از سر گرفته شد.

وی اضافه کرد: اطلاعیه هوانوردی (نوتم) در این‌باره برای برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح از ساعت ۷ تا ۱۱:۳۰ امروز بود و شرکت‌های هواپیمایی پیش از این با صدور اطلاعیه هوانوردی در جریان قرار گرفته بودند.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری تأکید کرد: برنامه‌ریزی برای اطلاع‌رسانی به مسافران پروازها در روز جاری از قبل‌ انجام شده بود تا مسافران سرگردان نشوند.

وی یادآور شد: از هم‌اکنون ورودی و خروجی برای پروازهای داخلی و بین‌المللی آغاز شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اضافه کرد: مسافران جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد با شماره تلفن ۱۹۹ و همچنین  در پروازهای خارجی با اطلاعات پرواز ‌‌فرودگاه امام‌خمینی(ره) با شماره تلفن ۰۹۶۳۳ تماس بگیرند./فارس

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.