رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دامغان گفت: نشست زمین در خیابان قمر بنی هاشم این شهر، گودال بزرگی به عمق 6 و دهنه 20 متر ایجاد کرده است.

نشست زمین

مهدی ابراهیمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ساعت 21 شامگاه چهارشنبه، گودال بزرگی در خیابان قمر بنی هاشم و نزدیکی حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) این شهر ایجاد شد.
رئیس آتش نشانی شهرداری دامغان اضافه کرد: از ساعت اولیه ایجاد این گودال، نیروهای آتش نشانی، انتظامی و اورژانس 115 دامغان به محل حادثه اعزام و اقدام های لازم برای ایمنی مسیر را انجام دادند.

اشیاء تاریخی

وی اظهار داشت: در این حادثه، با توجه به زمان وقوع و شلوغی مسیر هیچ خسارت جانی، مالی و آسیب دیدگی برای همشهریان گزارش نشده است.
ابراهیمی تصریح کرد: این گودال به روی کانالی ایجاد شده است که بر اثر نشست زمین و یا حرکت خاک ها اتفاق افتاده است اما علت دقیق وقوع این حادثه توسط کارشناسان امور آب و فاضلاب شهری در حال بررسی است.

آتش نشانی

ابراهیمی تصریح کرد: پس از ایجاد شکاف و گودال، چندین کوزه در این مکان رویت شد که عوامل و کارشناسان میراث فرهنگی با توجه به سابقه تاریخی مکان، برای بررسی درباره این موضوع، در محل حاضر شدند.
مسئول آتش نشانی شهرداری دامغان گفت: پس از بررسی علت حادثه و بررسی شیء کشف شده، گودال توسط عوامل شهرداری پر و مسیر بازگشایی می شود./ایرنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.