منچسترسیتی-تاتنهام در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از آن دست بازی هایی بود که می تواند یک بیگانه و متنفر از فوتبال را عاشق فوتبال کند. جنون محض، هیجان ناب و آدرنالین خالص از دقیقه یک تا پایان بازی.

عکس 1: اگر فوتبالدوستی این بازی را ندیده، باید آن را دانلود کند، با حسرت بنشیند و تمام بازی را ببیند. مثل یک فیلم سینمایی معمایی و رازآلود که حتی نباید یک دقیقه اش را هم از دست داد و از آن غافل شد. فوتبالی که جای قاتل و مقتول بارها تغییر کرد. فوتبالی که تا دقیقه بیست، پنج گل داشت و در نهایت هفت گل.

 

عکس 2: فوتبال، فوتبال و بازهم فوتبال. این مهیج ترین و پرطرفدارترین ورزش دنیاست و بعضی بازی هایش برای این است که تاریخ این ورزش به آن افتخار کند. منچسترسیتی-تاتنهام در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از آن دست بازی هایی بود که می تواند یک بیگانه و متنفر از فوتبال را عاشق فوتبال کند. جنون محض، هیجان ناب و آدرنالین خالص از دقیقه یک تا پایان بازی.

 

عکس 3: فاصله تلخ و شیرین، بهشت و جهنم یا رویا و کابوس در فوتبال زیاد نیست. گاهی به اندازه یک گام یا یک ضربه. البته که شانس هم چاشنی آن است. گاهی تا مرز زنده ماندن پیشروی می کنی اما انگار سرنوشت با مرگ، عهد اخوت بسته؛ عهدی که گسستنی نیست.

 

عکس 4: چیزی شبیه زندگی ...
یکسری از مسائل زندگی هم بهتر است بازبینی نشود، بهتر است دوباره نگاهش نکنیم. VAR چنین بلایی سر آقای نابغه آورد وقتی گل صعود دقایق آخر مردود شد. این واکنش گواردیولا پس از مردود شدن گل پنجم سیتی به تاتنهام است، گلی که می توانست برگه صعود سیتیزن ها را امضا کند اما پیشروی آقای نابغه و پسرانش تنها تا مرز خوشبختی بود، نه رسیدن به خود خوشبختی.

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.