ارتش در اقدامی جهادی در بحران سیل اخیر، بی اعتنا به مخاطرات و با تکیه بر منابع و داشته های بومی، قدرت و قوت نظام جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشیدند.

وزیر کشور در پیامی با تبریک 29 فروردین روز ارتش تاکید کرد: ارتش در اقدامی جهادی در بحران سیل اخیر، بی اعتنا به مخاطرات و با تکیه بر منابع و داشته های بومی، قدرت و قوت نظام جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشیدند.

به پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، «عبدالرضا رحمانی فضلی» امروز- چهارشنبه- با انتشار پیامی به مناسبت فرارسیدن روز ارتش تصریح کرد: ارتش پُرافتخار جمهوری اسلامی ایران سمبل اقتدار و عزت ایران اسلامی در مقابل دشمنان و بدخواهان ملت پر عظمت ایران است.
وی در این پیام تصریح کرد: نقش آفرینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پاسداشت ارزش های متعالی مردم در مقاطع مختلف تاریخی بیانگر اوج بصیرت و ایمان راسخ و اعتقاد قلبی ارتشیان دلاور به قدرت لایزال الهی است که در تمامی صحنه ها با تمام همت و توانمندی ضمن خط شکنی در خدمتگذاری صادقانه پیش قدم بوده اند.
جانشین فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی در این پیام خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران علاوه بر رشادت، فداکاری و ایثار در دفاع از مرزهای جغرافیایی میهن اسلامی چه در دوره پُر برکت دفاع مقدس و چه صیانت از قلمرو کشور، در سایر حوادث نیز همدلانه با حضور وحدت آفرین و امیدافزای خود نشان داد که برای دفاع از ملت هیچ حد و مرزی قائل نیست و در حراست از دستاوردهای ماندگار خیل عظیم شهدای گرانقدرش، عاشقانه پا در رکاب جانفشانی قرار داده و در دفاع و امداد و نجات هموطنانش مشتاقانه اوج می گیرد.
رحمانی فضلی در این پیام تصریح کرد: حوادث چند سال اخیر از جمله حادثه زلزله کرمانشاه و وقوع سیل در برخی مناطق کشور صحنه های ایثارگرانه نیروی حماسه ساز نظامی کشور از جمله ارتش جمهوری اسلامی ایران بود که با تمام بضاعت و امکانات و تجهیزات به طور شبانه روزی مامن و پناهگاه مردم بودند.
وی یادآور شد: ارتش انقلابی در اقدامی جهادی در بحران سیل اخیر، بی اعتنا به مخاطرات و برای حفظ جان مردم بی قرارانه به آبهای خروشان سیلاب ها زدند و با تکیه بر منابع و داشته های بومی، قدرت و قوت نظام جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشیدند.
وزیر کشور افزود: تقدیر و تشکر شهامت دلیرمردان ارتش در حضور دائمی در خط مقدم حوادث همان بس که عنایت حق تعالی به این نیروی مردمی و لبخند رضایت مردم توشه راهشان است.
رحمانی فضلی در این پیام با تبریک روز ارتش به محضر رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا و ارتشیاران رزمنده و جان برکف از نقش موثر تمامی نیروهای نظامی از جمله ارتش جمهوری اسلامی در همراهی و همکاری موثر و راهگشا در برقراری امنیت در کشور و همچنین مدیریت و کنترل بحران زلزله کرمانشاه و سیلاب اخیر کمال سپاس و تشکر کرد .
وی همچنین در این گیام از خداوند متعال برای همه سربازان جان نثار میهن اسلامی آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.