طارق همام جدایی اش از استقلال را تکذیب کرد

ورزشی /
شناسه خبر: 462949

بازیکن عراقی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه این باشگاه را تهدید به جدایی نکرده است، گفت: خاطرات خوبی از حضور در استقلال دارم و برای این تیم و هوادارانش، احترام و ارزش زیادی قائل هستم.

«طارق همام» اظهار داشت: هیچگاه مسئولان استقلال را تهدید نکرده ام که در صورت پرداخت نشدن حق و حقوقم، از این تیم جدا می شوم و این مساله دور از واقعیت است.
وی در مورد دوری اش از میادین، گفت: در پنج سال اخیر مصدوم نشده بودم و این بدشانسی بزرگی است که به دلیل آسیب دیدگی، چند دیدار حساس استقلال را از دست دادم. پس از پشت سرگذاشتن دوران آسیب دیدگی از امروز در تمرینات گروهی تیم شرکت می کنم.
این هافبک عراقی ادامه داد: خوشبختانه استقلال روند خوبی را آغاز کرده است که حاصل آن پیروزی با ارزش برابر الهلال عربستان و سپاهان بود. امیدوارم این روند در هفته های آینده ادامه داشته باشد.

 استقلال شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد

همام در پاسخ به این پرسش که استقلال شانس قهرمانی در لیگ برتر را خواهد داشت؟ گفت: همیشه گفته ام استقلال شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد و امیدوارم در هفته های آینده بتوانیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی کسب کنیم. شرایط استقلال مطلوب است و توان رسیدن به موفقیت را داریم.
وی گفت: تمریناتم را با قدرت ادامه می دهم تا هرچه زودتر به شرایط مطلوب رسیده و بتوانم برای استقلال به میدان بروم و مهره تاثیرگذاری باشم.
طی روزهای اخیر اخباری مبنی بر پرداخت نشدن مطالبات این هافبک عراقی از سوی مسئولان باشگاه استقلال و تهدید وی به جدایی از جمع آبی پوشان پایتخت منتشر شده بود./ ایرنا