دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک منصوب شد

ورزشی /
شناسه خبر: 462804

«هادی رضایی» سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران به سمت دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک منصوب شد.

در جریان برگزاری صد و شصت و چهارمین نشست هیات رییسه و هیات اجرایی کمیته ملی پارالمپیک که صبح امروز (شنبه) در محل کمیته برگزار شد، به پیشنهاد «محمود خسروی وفا» رییس کمیته و با موافقت اعضای هیات رییسه و هیات اجرایی، «هادی رضایی» به عنوان دبیر اجرایی کمیته به مدت چهار سال انتخاب شد.
رضایی سال ها در بدنه ورزش جانبازان و معلولین کشور فعالیت دارد و در کسوت ورزشکار و سرمربی تیم ملی، سابقه حضور در هشت دوره پارالمپیک را در کارنامه ورزشی خود به ثبت رسانده است.
دبیر کلی فدراسیون والیبال معلولین آسیا و اقیانوسیه، مدرس جهانی، خبره ورزشی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، عضویت در هیات رئیسه فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین به مدت هشت سال، سرپرستی کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا 2018، ریاست هیات ورزش های جانبازان و معلولین خراسان رضوی و عضو هیات اجرایی کمیته ملی پارالمپیک بخشی از سوابق اجرایی و مدیریتی رضایی در دو دهه گذشته به شمار می رود.
انتخابات رییس و اعضای هیات اجرایی کمیته ملی پارالمپیک آذرماه سال گذشته برگزار شد که طی آن «محمود خسروی وفا» به عنوان رییس کمیته ملی پارالمپیک انتخاب شد./ کمیته ملی پارالمپیک 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.