پروین: چهارشنبه سوری را به کام خود تلخ نکنیم

ورزشی /
شناسه خبر: 457554

سرمربی اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس گفت: از مردم می خواهم با دوری از رفتار های پرخطر در چهارشنبه سوری، عید خود را تبدیل به عزا نکنند.

چهارشنبه پایان سال کم کم به یک معضل اجتماعی و انسانی تبدیل شده که در وهله اول جان انسان ها را هدف قرار داده و متاسفانه در سال ‌های اخیر مراسمی که به عنوان چهارشنبه سوری شناخته می شود، به بازی های خطرناک با مواد منفجره و محترقه تبدیل شده است.
علی پروین از مردم خواست با انجام رفتار های پرخطر، چهارشنبه سوری را به کام خود تلخ نکنند.

عید را برای خانواده ها تبدیل به عزا نکنیم

وی در این باره اظهار داشت: چهارشنبه سوری را با آرامش برگزار کنیم و با انجام رفتارهای پر خطر عید را برای خانواده ها تبدیل به عزا نکنیم.
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: متاسفانه در سال های گذشته شاهد این بوده ایم برخی ها با رفتارهای عجیب و غریب و پرتاب نارنجک و مواد آتش‌زا باعث مصدومیت و حتی معلولیت خود و دیگران شده اند و اتفاقات تلخی را رقم زدند که دیگر قابل جبران نیست.
پیشکسوت فوتبال ایران خاطرنشان کرد: متاسفانه نمی‌دانم چرا این اتفاقات هر سال تکرار می شود در حالیکه چهارشنبه سوری را می توان در آرامش پشت سر گذاشت.
پروین در پایان تاکید کرد: از صمیم قلب امیدوارم امسال شاهد این نباشیم که برخی از هموطنانمان در روز چهارشنبه سوری کامشان تلخ شود./ ایرنا

---

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.