فراخوان امریه سربازی سال جدید در دانشگاه تهران

اجتماعی /
شناسه خبر: 448409

مدیرکل منابع انسانی دانشگاه تهران با بیان اینکه جذب امریه سربازی از سال 83 توسط دانشگاه تهران آغاز شده ، افزود: این دانشگاه هر سال در یک اطلاعیه رسمی عمومی شرایط جذب امریه بیش از یکصد نفر از فارغ التحصیلان دوره تحصیلات تکمیلی دانشگاه و چند دانشگاه دیگر از جمله علامه طباطبایی، صنعتی شریف، امیرکبیر و شهید بهشتی را اعلام می کند.

محمدرضا حاتمی افزود: داوطلبان واجد شرایط پذیرش امریه سربازی باید اعزامی ماه های اردیبهشت و تیرماه سال 1398 باشند، درعین حال که فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و خانواده های کمیته امداد، بهزیستی، مشمولین متاهل و معاف از رزم در اولویت امریه سربازی قرار می گیرند.

 مدیرکل منابع انسانی دانشگاه تهران می گوید: این دانشگاه برای سال 98 ، فارغ التحصیلان واجد شرایط پذیرش امریه سربازی را در دانشکده های فنی، موسسه ژئوفیزیک، پردیس علوم، کشاورزی و فنی در امور پژوهشی و آزمایشگاهی جذب می کند.
وی با اشاره به بکارگرفتن نخبگان پس از گذراندن دوره آموزشی سربازی در امور تخصصی گفت: با موافقت فرمانده کل قوا تصمیم گرفته شد به منظور تأمین نیاز بخشی از نیروهای تخصصی در دانشگاه تهران از افراد واجد شرایط سربازی در امور تخصصی دانشگاه استفاده شود.
حاتمی در ادامه آشنایی فارغ التحصیلان با بازار کار را از جمله مهم ترین اهداف پذیرش امریه سربازی در دانشگاه تهران دانست و گفت: فارغ التحصیلان نخبه این دانشگاه می توانند مهارت خود را در مدت زمان خدمت سربازی خود در امور تخصصی بکار گیرند.
به گفته وی، پذیرفته شدگان امریه سربازی دانشگاه تهران فعالیت های مربوط به کارمندان عادی دانشگاه را انجام نمی دهند بلکه برای انجام کارهای تخصصی بکار گرفته می شوند.
مدیرکل منابع انسانی دانشگاه تهران ادامه داد: افراد در امریه سربازی پروژه هایی در حوزه های منابع انسانی و تحلیل و بررسی را انجام می دهند.
حاتمی در ادامه درباره شرایط متقاضیان اعلام کرد: داشتن مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر، معدل دوره کارشناسی ارشد حداقل 16 و سکونت در تهران (بومی بودن) از جمله شرایط عمومی داوطلبان است.
مدیر کل منابع انسانی و امور رفاهی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه درخواست واحد مربوطه بایستی 55 روز پیش از اعزام به اداره کل منابع انسانی ارسال شود، گفت: تکمیل فرم ­ها و موافقت واحد تا زمان تاییدِ دانشگاه، حقی برای متقاضی ایجاد نمی کند، همچنین داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت http://hrm.ut.ac.ir/ از جزئیات بیشتر مطلع شوند./ایرنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.