نماینده مردم در مجلس دهم:

بحث نظارتی در محیط زیست اعم دولتی و مردمی می بایست تقویت شود

اجتماعی /
شناسه خبر: 448367

علی اکبری، نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه پاسداری از محیط زیست نیازمند مردمی شدن نظارت است،گفت:نظارت و پاسداری از محیط زیست باید تحت عنوان تشکل های مردمی محیط زیست توسعه یابد.

اخبار اجتماعی ایران/ علی اکبری درباره وضعیت پاسداری از محیط زیست در کشور، گفت: قبل از بررسی وضعیت محیط زیست جا دارد که معضل بسیار نگران کننده ای، حیوان آزاری در چارچوب  پاسداری از محیط زیست مورد بررسی و واکاوی قرار بگیرد.

بحث نظارتی در محیط زیست اعم دولتی و مردمی می بایست تقویت شود

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پاسداری از محیط زیست گستره وسیعی است که تمام خاک کشور در برمی‌گیرد تصریح کرد:بحث نظارتی در محیط زیست اعم دولتی و مردمی می بایست تقویت شود اما مبارزه سراسری با نقض قانون در قبال محیط زیست باید در غالب تشکل های مردمی نیز عملیاتی شود.

تشکل های مردم نهاد در حوزه محیط زیست فعال هستند

وی ادامه داد: تشکل های مردم نهاد در حوزه محیط زیست فعال هستند و عملکرد مناسبی نیز از خود به جای گذاشته اند بنابراین باید تمهیداتی اندیشده شودکه تشکل های مردمی محیط زیست از لاک خود بیرون بی آیند زیرا دستگاه‌های دولتی توان نظارت جامع بر شرایط محیط زیست در کشور را  به مانند تشکل  های مردمی را ندارند.

وی با بیان اینکه پاسداری از محیط زیست نیازمند مردمی شدن نظارت است افزود:نظارت و پاسداری از محیط زیست باید تحت عنوان تشکل های مردمی محیط زیست توسعه یابد.

جلوگیری از حیوان آزاری نیازمند  نظارت از جنبه اخلاقی و قانونی

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس یادآورشد: جلوگیری از حیوان آزاری نیازمند نظارت از جنبه اخلاقی و قانونی است تا شاهد پخش کلیپ های حیوان آزاری بویژه در فضای مجازی نباشیم./ خانه ملت

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.